DárkoBlog je na světě …aneb jak jsem se rozhodla!


Tlachání / Pondělí, 27 srpna, 2018

Matka manažer! Je to tak. To je teď na LinkedIn moje momentální zaměstnání. Nacházím se v tom krásném období, kdy podle většiny mužů zkrátka nepracuji a válím si šunky doma. Ve skutečnosti je to ale tak, že se pohybuji převážně mezi kuchyňskou linkou, pračkou a dětským hřištěm a hlavně nemám času nazbyt! (Však si více můžete počíst na mé Citronádě.) Dámy, zasloužené matky, mi to jistě potvrdí. Jen převléknout dítě dá kolikrát zabrat tak, že se sama musíte znovu převléknout, abyste nebyla ve společnosti cítit (pokud se tedy poštěstí a vyrážíte s dítkem za kultůrou = rozuměj nákup nebo návštěva hřiště). Ještě že alespoň ty pračky a pomalé hrnce existují a podstatně nám to ulehčují.

Říkala jsem už, že nemám čas?

To tedy ne! Přijde mi, že nic nestíhám. Převléknout, přebalit, snídaně, kojit, umýt, zabavit, svačinka, hřiště, oběd, přebalit, kojit, uspat, najíst se, přebalit, zabavit… jak že se říká tomu kolu, co se točí pořád dokola? Jo! Je to kolotoč! A zapomínám. Mezi tím vším si občas dokonce zapomenu vyčistit zuby (což není zrovna to, co bych chtěla předat svému dítku). A jak se to takhle točí pořád sem a tam a tam a sem… tak si najednou uvědomíte, že už vás to tak nenaplňuje. Že by to chtělo taky nějakou tu seberealizaci. (Jasně, už teď nic nestíháte, tak proč si k tomu všemu na sebe nenavalit ještě další „povinnosti“?) A jelikož je to mé batole už trošku samostatnější (což znamená, že vydrží třeba tři hodiny u babičky!!) a uháčkovaných čepiček už mám plný šuplík, rozhodla jsem se, že zkusím něco nového.

Cožpak nápadů, těch by bylo… tak tři denně! Ale co by tak mohlo být reálné? No jasně! Založím si blog, budu na něj pravidelně psát, získám tisíce čtenářů a hodí mi to třeba časem i nějakou tu kačku. Výhodou je, že je to ONLINE, takže se na to ani nemusím učesat! Prostě si jen rozcuchaná sednu k počítači a složím pár písmenek k sobě. Brnkačka, ne?

Jenže o čem psát, aby to čtenáře bavilo, něco jim to přineslo a … to si takhle přemýšlíte a v tom se váš partner zeptá: „Už jsi vymyslela ten dárek pro mámu?“. Cože? To už jsou tady zase nějaké narozeniny? Kdo má ty dárky pořád vymýšlet! Přijde mi, že co 14 dní, to někdo něco slaví. A v tom mě to napadlo! Každý má přeci stejný problém jako já! Diskuze na netu (a obzvláště ty na všech mimi-webech) jsou neustále plné dotazů typu: co k vánocům pro tříleté, co tchýni k svátku, jaký dárek k 50tinám … ???!!!

A tak je tu DárkoBlog!

Ne, že bych byla mistryně v hledání těch pravých dárků. Taky se mi občas nějaký nepovede (ehm, třeba loňské Vánoce to tričko s kosočtvercem pro mého přítele), ale… Mám v plánu dát si tu práci, brouzdat internetem, dělat si průzkumy a dát vám tu tipy na praktické, neokoukané a originální dárky, které by mohly potěšit, a to pro všechny možné kategorie lidí a človíčků! (Ano, právě jsem se upsala ďáblu!)

Vítám vás tedy tu a doufám, že se stanete jedním z těch „tisíců“ čtenářů, co mi udělají radost a lajknou mě i na „fejsbůku“ a nebo se dokonce zapíšou k odebírání novinek přímo do e-mailu (koukni doprava na formulář!). 😉

Tisíceré díky!

Veru.Doudo – admin a zakladatel DárkoBlog.cz

2 Komentáře “DárkoBlog je na světě …aneb jak jsem se rozhodla!”

  1. Veru, přeji Ti, ať blog vzkvétá, máš spoustu nápadů a inspirace 🙂 tvé rady si ráda přečtu a přeji také spoustu čtenářů 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *