Typologie mužů… aneb jaké dárky od něj dostáváte?


Tlachání / Čtvrtek, 16 července, 2020

Dámy, pojďme si posvítit na ty naše chlapy. Co obvykle nacházíte pod stromečkem nebo si rozbalíte k narozeninám? Parfém, drahé šperky, drobnou pozornost, zážitek pro dva nebo jen obálku? Mám tu pro vás 6 typů mužů, rozdělených podle toho, jaké dárky dávají. Kam byste zařadily toho svého?


1. PRAKTIK

Muž, který je pragmatik, nejspíše šetřivý a ví, co je doma zapotřebí. Třeba nové žehlicí prkno. Nebo snad sada skleniček? A co takhle nová myčka na nádobí? Je mi jasné, že jsou ženy, které takový dárek skutečně potěší (třeba mně by ta myčka fakt bodla), ale… když už praktický dar, chtělo by to ještě něco fajnového jen tak pro potěšení, že?

2. VYČŮRÁNEK

Znáte to: Co je tvoje, to je moje. Chce si strašně přečíst jednu knížku, tak vám jí dá k Vánocům. A když dražší dárek, tak ať si i on užije: poukázka na luxusní večeři pro dva, wellness pobyt pro dva… (Ehm, přiznávám, i já ráda dávám takové dárky. Společně zážitky jsou přeci to nej, ne? ☺️) Nebo vám snad dává erotické prádlo, protože se na vás rád v ložnici podívá? Zase dárek pro něj! Možná je trochu sebestředný, anebo vás tak moc miluje, že si chce dárky užívat společně s vámi.

3. RYCHLÍK

Aneb na poslední chvíli (třeba 23. prosince) rychle zaběhne do obchoďáku a prostě tam něco koupí. Něco, s čím nemůže nic zkazit. Třeba kosmetický balíček nebo knížku, co narychlo vybere podle obálky. Jde prostě splnit povinnost. Mrzí vás, že se ani trochu nesnaží? Někteří muži na to zkrátka nejsou, tak se s tím zbytečně netrapte. Určitě má zase jiné kvality.

4. OBÁLKOMAN

Jsou pánové, co se tak moc bojí, že vyberou špatně, že ženě raději podstrčí obálku s penězi, případně s voucherem do nějakého obchodu. Nechají to na ní, ať si sama vybere, co by se jí líbilo. Trochu pohodlné, že? Chtělo by to alespoň trošičku nápaditosti. Pro mě i malá drobnost, jako třeba něco na zub, je víc než peníze. Dárky mám spojené s překvapením, obálky s penězi ale vítám třeba od mamky.

.
Zajímá vás, jak zabalit peníze nebo poukázku nápaditě?
.

5. UTRÁCEČ

Máte doma partnera, co se musí vždycky vytasit s nějakým hodně drahým, luxusním dárkem? I když o to vlastně až tak nestojíte? Tenhle „Utráceč“ chce za každou cenu udělat dojem a dárky kupuje pro svůj dobrý pocit, že do toho dal všechno (tedy svoje úspory). Bude asi spíš materialisticky založený, což ale některým dámám přeci jen vyhovuje.

6. IDEÁL

Takového bychom si přály asi všechny. Chlap „Ideál“ vás totiž poslouchá. A co víc, dokonce si i pamatuje, že jste tuhle říkala, že ta kabelka se vám strašně líbí. Vnímá vás, zná vás jako svoje boty, a tak si s dárkem umí poradit. Stačí se přece trochu zamyslet.


Tak jak to má ten váš doma? Jaké dárky si rozbalujete? Hlavně nezapomeňme, že mužům náznaky nestačí. Pokud si něco opravdu přejete, musíte mu to prostě sdělit. Co třeba to napsat na lísteček a tajně podstrčit někam, kde to určitě najde? Bude to stále takové tajemství a nepřijdete tak o moment překvapení, jestli je vážně ta zabalená věcička ona vytoužená, o kterou jste si na papírek napsala.

.
Nebo co muži otevřít v počítači tenhle článek?
.

Zdroj: https://www.prozeny.cz/clanek/typologie-muzu-podle-toho-jake-davaji-darky-20332

.
Chceš dárkotipy přímo do e-mailu?
Prozraď mi ho a dárková pošta bude chodit rovnou za tebou.
Staneme se spolu mistry v dávání dárků?
.
.

2 Komentáře “Typologie mužů… aneb jaké dárky od něj dostáváte?”

  1. Tak já mám tak nějak od všeho něco, ale vyloženě do jedné kategorie bych ho nezařadila 😀 Wellness koupí, protože ví, že takové věci mám ráda, ale zároveň si užije i on. Ideál by byl super, kdyby řádně naslouchal, což se zase tak často nestává 😀 Hlavní je, že nezapomene! 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *