10 tipů na sranda dárky pro všechny rodiče (i páry)


DárkoTipy / Pondělí, 24 února, 2020

Děti už spí? Paráda! Je čas to trochu rozjet! Jsem sice tak trochu zastáncem minimalismu, aneb čím méně věcí a různých blbůstek doma, tím lépe. Ale jak jde o humor, všechno je jinak. Myslím, že zábavy není nikdy dost. Obzvláště pro unavené rodiče, co neustále zažívají takový ten rodinný stereotyp. Takže pokud chcete obdarovat rovnou oba rodiče najednou, ale klidně i pár, co ještě děti nemá, anebo jen jednoho z partnerů, podívejte se, jaké sranda dárky jsem vybrala k inspiraci.


Když děti přerůstají přes hlavu

Co  pomůže? Jasně, že dvě deci vína (nebo víc?). Takže taková sklenička na víno „…protože DĚTI“ se jistě šikne. Rodičové, řekněte, kdo z vás to někdy nepotřebuje? Pokud hledáte dárek pro oba rodiče, kupte sklenky dvě a k tomu láhev vína (nebo rovnou celou basu vín). A určitě se šikne i taková zamilovaná vývrtka a zátka (protože vývrtky se moc rády ztrácejí a zaražený špunt nic moc).

A co taková vtipná plechová retro cedule? My matky kafařky si ji jistě hrdě vyvěsíme třeba v kuchyni (anebo v práci v kanceláři?). Věřím, že to všichni znáte: děcka vstávají se slepicemi, za celý den pusu nezavřou (maximálně když je chcete nakrmit), řvou, vymýšlí si, pošťuchují a vy jen přečkáváte, počítáte každou další hodinu a modlíte se, aby už přišel konečně večer a byl aspoň chvíli klid… aneb na tohle už kafe nestačí, chtělo by to něco vostřejšího!


Ovládejte se, prosím vás!

Takže, děti neposlouchají, muž si taky dělá, co se mu zachce… Počkat! A co si ho trochu ochočit? Pomůže k tomu mluvící dálkový ovladač Ovládej muže! Je libo masáž? Potřebujete peníze na novou kabelku? Nebo snad chcete, aby konečně uklidil ponožky a došel s košem? Stačí zmáčknout čudlík.

Pánové, nebojte, existuje i dálkový ovladač Ovládej ženu! Díky němu vám přinese z ledničky další pivo, zavře na chvíli pusu anebo odejde na návštěvu k mamince. Ale počítejte s tím, že si ponesete následky!


Stardance po domácku aneb pro ty, co rádi tančí

Taky vás tak vysiluje to každodenní uklízení? A víte, co já nesnáším ze všeho úplně nejvíc? Vytírání. Takže kdyby mi dal někdo takovéhle čupr botky, přesněji čisticí návleky, udělal by mi fakt radost (i když momentálně místo mopu funguje náš plazící se Beník). Je tedy otázka, jak moc to funguje… ale určitě se tak podlaha úspěšně namočí nebo aspoň trošku vyleští. Hned to bude doma vypadat jako v pokojíčku. Pro inspiraci, jak s tím vlastně tančit, mrkněte na tohle video:


Aby se ti dva zase našli

To si takhle spolu vyrazí třeba na fesťák a on povídá: „Petro, jdu pro pivo.“. Uběhne hodina, dvě hodiny… na pódiu jeho oblíbená kapela Tři sestry a on pořád nikde?takovými tričky se určitě zase šťastně shledají. 😁👍 Máte jiný nápad na vtipná trika? Není nic jednoduššího, než si to nechat vytisknout.


Sladěné spodky lepší než láhev vodky

Neboli darujte parádní párový dárek v podobě veselých trenýrek či boxerek pro pána a kalhotek pro dámu. A jestli máte větší rozpočet, můžete přidat i sladěné ponožky. Na výběr od zajíčků, koček přes kytičky, zamilovaná srdíčka až po sýrové s vykukujícími myškami. Tipuji, že takový dáreček zajisté zpestří jinak monotónní rodinný život.


Anebo karikaturu podle fotky?

Kdo se rád zasměje sám sobě, toho zaručeně pobaví jeho karikatura. Má nějaké významné rysy? Tak ty se určitě budou na obraze vyjímat! Mrkněte na Karikaturky.cz, kde si můžete vybrat hned z několika karikaturistů. Stačí pak dodat fotku, popsat zájmy páru a počkat si na výsledek. Myslím, že tohle patří mezi nej sranda dárky, co myslíte? Jen bacha na zamindrákované, aby si to nevzali osobně.

.
Co tahle dát jeden dárek pro všechny dohromady?
Inspirujte se v článku: Darujte dárek pro celou rodinu. Ptáte se, jaký?
.

Kdo si hraje, nezlobí

Děti konečně usnou a zase se pouští televize? Nebo sedí každý u svého počítače či mobilu? Co si takhle zahrát nějakou tu hru? Mám tu jednu bleskovku, speciální hru v kostky. Jsou to vlastně jen dvě kostky, které se hodí a uvidíte, co se bude provádět. Třeba dotýkat se bradavky nebo lízat bříško? Super je, že kostky svítí ve tmě, takže si k tomu můžete udělat i intimní atmosféru pro stydlivé.

A co takhle zahřívací, záludné i otázky na tělo? To pak pořiďte Hru o manželství od Albi, na kterou jsem našla dobré reference. 600 otázek a zábava na celý večer. Jestlipak o sobě ta vaše dvojka všechno ví? Jaká mají tajná přání a touhy? A nejlepší na tom je, že výherce získává splnění přání, které si napíše na začátku hry na mazací kartu a o kterém partner celou dobu hry neví. To bude srandy kopec, až přijde na věc. 😉


KáPéZetka pro rodiče aneb zachraňte je

Sestavte pro ně tak zvanou KPZ , neboli krabičku poslední záchrany. Ptáte se, co tam pro takové rodiče dát? Tak rozhodně nesmí chybět:

 • kvalitní kondomy (bacha, aby nebyla prošlá expirace!),
 • špunty do uší,
 • vývrtka na víno (často není po ruce),
 • placatice nějakého tvrdšího alkoholu,
 • balík dobrého kafe,
 • čokoláda na nervy,
 • balení Ibalginu na bolest hlavy,
 • platíčko Neurolu (jakože opravdického) anebo můžete vložit lahvičku s (jako)antidepresivy, což budou třeba Tic Tacy,
 • zalaminovaný papír, kam napíšete telefonní číslo na manželského terapeuta, středisko výchovné péče, psychiatrii, případně adresu nejbližšího Babyboxu atp.,
 • vizitka na paní na hlídání (nebo rovnou už předplacená poukázka?),
 • vizitka na úklidovou službu (poukázka by taky bodla),
 • makovici pro přípravu odvaru, aby děcka pěkně spinkala, …

Napadá vás ještě něco dalšího? Dejte vědět v komentáři. Každopádně tyhle všecky věcičky sbalte do nějaké pěkné krabice a opatřete správným štítkem. Mašle na to a je to.


Jste taky rodiče? Jaké sranda dárky z této desítky by se vám hodily? Pochlubte se v komentáři. 😉

.
Chceš dárkotipy přímo do e-mailu?
Prozraď mi ho a dárková pošta bude chodit rovnou za tebou.
Staneme se spolu mistry v dávání dárků?
.

2 Komentáře “10 tipů na sranda dárky pro všechny rodiče (i páry)”

  1. Já děkuji za návštěvu. Dívala jsem se k vám a takové chrochtající prasátko do lednice, to by se určitě hodilo spoustě lidem. 😀 😀 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *