Dárky pro puberťačky? Zeptala jsem se, co si přejí


DárkoTipy / Pondělí, 18 července, 2022

Mám neteř, které je 13. A když jí vidím, zírám: namalované řasy, nalakované nehty, sluchátka v uších, parádní ohoz… už to prostě není malé děcko v teplákách, ale pěkná slečna. Puberta nám klepe na vrátka. A protože dostávám často dotazy, jaké dárky pro puberťáky, tuhle mě jednou napadlo: „No týbrďo, toho se přece musí využít!“. A tak jsem jí zadala úkol udělat anketu mezi svými kamarádkami. Otázka zněla: „Co by sis přála dostat jako dárek?“. Úkol to byl asi snadný, protože do dvou dnů jsem měla odpovědi ve WhatsAppu. Sešlo se mi spoustu parádních tipů. (Díky moc, Kristy!). Takže pokud doma máte nějakou takovou mladou slečnu, přečtěte si, jaké dárky pro puberťačky jsou prý ty nej.


 • Nový telefon

  Tak to je jasné, já bych si taky přála nový mobil, protože můj Xiaomi má už zase rozbitý displej (už 2x spravovaný). Takže jestli máte našetřeno dost peněz, pořiďte slečně rovnou nějaký ten iPhone, protože z toho bude mít určitě radost největší.
  Dárky pro puberťačky
  KOUPÍŠ TADY


 • Obal na mobil

  Nemáte tak velký rozpočet? Nevadí. Radost bude mít určitě i z nějakého originálního obalu. Mrkněte třeba na empikfoto.cz, kde mají super designové kousky pro všechny možné značky mobilů.
  Dárky pro puberťačky
  KOUPÍŠ TADY


 • Poznámkový blok

  Sice žijeme v digitálním věku, ale vypadá to, že takový papírový zápisník u holek pořád frčí. Potřebují si přece někam zapisovat svoje tajnosti a malůvky a kdo ví, co ještě. Mrkněte třeba na tyhle bloky. Jsou tam takové pěkné kousky, že bych si favorita nedokázala jen tak vybrat.
  Dárky pro puberťačku? Blok vždy využije
  KOUPÍŠ TADY


 • Sluchátka

  Jak já byla šťastná, když jsem dostala svého walkmana! A co teprve diskman na vejšce. Dneska jsou ty krabičky daleko menší a nějaká parádní sluchátka se hodí. Vždyť to mají na těch uších snad nonstop!? Terno potom uděláte se sluchátky bezdrátovými.
  Dárky pro puberťačky
  KOUPÍŠ TADY


 • Repráček

  Poslouchá ta vaše holka hudbu raději nahlas? Pak bude nadšená z bezdrátového přenosného repráčku, který si může spárovat s mobilem a pouštět si hudbu kdekoli se jí zlíbí. Třeba i na záchodě.
  Dárky pro puberťačky
  KOUPÍŠ TADY


 • Online kurz zpěvu, hry na kytaru, ukulele…

  Přála by si být zpěvačkou? Chtěla by se naučit hrát na piano, kytaru nebo ukulele? Ráda si kreslí? Pak jí darujte poukázku na jeden z online kurzů ArtMasterAcademy. Právě procházím pěvecký kurz a stojí opravdu za to!
  Dárky pro puberťačky - online kurz ArtMaster

  Pozor!
  Se slevovým kódem DARKOBLOG20
  koupíte kurz s 20% slevou!

  KOUPÍŠ TADY


 • Dekorace do pokoje

  Protože se náctileté princezny rády zavírají do své komnaty (já tam trávila klidně celý den a vylezla jen na záchod a do ledničky), chtějí ji mít pěkně útulnou. A k tomu dopomůže nějaká pěkná dekorace do pokoje. Třeba rámečky na fotky svých kamarádů, šperkovnice na korálky a náramky, zrcadlo, aby se mohla pěkně upravovat, nálepky na stěnu nebo třeba vybarvovací polštářek.
  Dárky pro puberťačky? Fotky, fotky, fotky do rámečku!
  KOUPÍŠ TADY


 • Tričko s oblíbencem

  Má hodně ráda nějaké zvíře? Nebo miluje nějaký film, filmovou postavu, herce, zpěváka? Šup s tím na tričko a máte super dárek, který ji určitě potěší. Tady třeba seženete trička s obrázky z filmů či seriálů a když si nevyberete, můžete si nechat udělat vlastní potisk.
  Dárky pro puberťačky
  KOUPÍŠ TADY


 • Zajímavá knížka

  Prý zaujme nějaká ta knížka s tipy pro dívky. Já bych vybrala třeba tyhle: Kompletní příručka přežití pro holky, Holky/Kluci – Jak to funguje?, která se čte vtipně z obou stran nebo Holky, neděste se puberty, ze které cituji:
  „Není trapný číst knížku o pubertě. Trapný je o pubertě nic nevědět! Všechno, co potřebuješ znát – vtipně a s nadhledem.“
  Anebo potom údajně knížky jako tahle Bára krotí Ameriku zabodují.
  Dárky pro puberťačky - kniha o pubertě
  KOUPÍŠ TADY


 • Nějaká pěkná paráda

  A jsme u toho. Slečny se přece rády parádí. Takže takové náramky, přívěsky, náhrdelníky, řetízky, náušnice nebo prstýnky? Těch není nikdy dost. K tomu jako bonus ještě nějaký stojan na šperky nebo šperkovnici a bude štěstím bez sebe.
  Darujte puberťačce šperky a zdobení
  KOUPÍŠ TADY


 • Tvoření korálkových náramků

  Pro všechny tvořivé holky tu mám tip na super e-shop jménem Nubio.cz, kde seženete úplně všechno na tvorbu korálkových náramků: korálky z minerálů, keramické, dřevěné, skleněné korálky, potřebné komponenty nebo rovnou celé sady korálků.
  Puberťačky rády tvoří korálkové náramky.
  KOUPÍŠ TADY


 • Doplňky do vlasů

  Jestli máte doma dlouhovlásku, určitě se jí budou hodit nějaké ty propriety do vlasů jako jsou sponky, skřipce, gumičky, čelenky a jiné výmysly, pomocí kterých jdou tvořit různé účesy.
  .Dárky do vlasů pro puberťačky
  KOUPÍŠ TADY


 • Líčidla a jiná kosmetika

  Jasná věc. Holky o sebe v pubertě začínají řádně pečovat. A tak mezi nejvděčnější dárky pro puberťačky patří jak nějaká dekorativní kosmetika, tak i jiná drogerie: šampony, krémy (pro pleť bez pupínků přeci!), pleťové masky, peelingy,  nebo třeba má neteř by si údajně přála rozčesávač vlasů.
  Dárky pro puberťačky? Rozčesávač na vlasy se bude hodit.
  KOUPÍŠ TADY


 • Laky na nehty

  Barevné nehty, to je něco. Už i moje tříletá Baru po nich touží. A protože laky doma nemáme, poradila si sama a tuhle si je nabarvila vodovkami. 🙂 Ale dospívající mládež už přeci nějaký ten lak může mít. Doporučila bych třeba tyhle přírodní laky na nehty s minimálním obsahem syntetických složek. K tomu nějaký odlakovač a je to.
  Dárek pro náctiletou? Lak na nehty to jistí!
  KOUPÍŠ TADY


 • Peněženka

  Dáreček pro spořivé i ty utrácivé. Hezká peněženka potěší každou slečnu. I kdyby jí zatím měla mít jen na kartičku na oběd a průkazku do knihovny.
  Peněženka pro náctiletou dceru
  KOUPÍŠ TADY


 • Domácí zvířátko

  Vzdychá vám doma nějakou dobu, že by chtěla pejska? Nebo aspoň křečka nebo rybičky? Vím, je to starost navíc a co potom ty chlupy všude? Ale když tak pěkně prosí? Co byste pro tu svou holku neudělali. Takové zviřátko ji naučí zodpovědnosti. Když jí ho věnujete s podmínkou, že starat se bude ona… Zabalte jí jako dárek třeba vodítko pro psa s poukázkou na návštěvu útulku, kde si svého miláčka vybere.
  Když si puberťačka přeje zvířátko...
  KOUPÍŠ TADY


 • Něco na sebe

  Kupte jí nějaký ten kousek šatníku, který zrovna letí a už ho přeci mají všechny holky! Nebo co takhle její první pořádnou podprsenku? A úplně nejlepší bude váš společný výlet do obchoďáku, kde si sama vybere.
  Podprsenka pro mladou slečnu
  KOUPÍŠ TADY


 • Značkové oblečení

  Oblečky obrandované známou značkou u mladých holek stále frčí. Ocenila by vaše slečna třeba boty Nike nebo legíny Adidas? A co teprve pravé Conversky! To vše a ještě víc seženete v e-shopu D-sport.cz, který prodává oblečení i botky pro sport i volný čas. Samé věhlasné světové značky.
  Puberťačky ocení značkové oblečení.

  KOUPÍŠ TADY


 • Výlet nebo jiné dobrodružství

  Říkala, že by chtěla na koncert? Splňte ji přání a vyrazte tam s ní. Chce zažít únikovou hru nebo virtuální realitu? To bude teprv TOP dárek! Mrkněte se třeba na Ticket-art.cz, jestli se zrovna něco nechystá. Nebo jí darujte nějaký zážitek, který právem patří mezi ty nejlepší dárky pro puberťačky. 
  Vemte svu puberťačku na koncert.
  KOUPÍŠ TADY


 • Peníze

  Ač se vám to třeba zrovna dávat nechce, i to bude pro ni skvělý dárek. Jen ať se s nimi naučí sama hospodařit a koupit si, co uzná za vhodné.


Vybrali jste si? Myslím, že tyhle tipy se vám budou hodit, i když hledáte dárek pro kamarádku. Příště se zkusím podívat na zoubek chlapcům puberťákům. Doufám, že z nich nějaké ty tipy taky vytluču. 🙂

.
.
A jaké doporučujete vy dárky pro puberťačky?
.
.
Chceš dárkotipy přímo do e-mailu?
Prozraď mi ho a dárková pošta bude chodit rovnou za tebou.
Staneme se spolu mistry v dávání dárků?
.
.

 1. U nás zaručeně vede pořád elektronika. Kosmetiku a oblečení si většinou kupuje sama z kapesného, takže na nás pak zbývá nějaký ten notebook nebo telefon. Většinou koukáme tady po slevách, protože se dá pak nakoupit o dost levněji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *