Originální dárek pro muže k narozeninám? 3 tipy, za které vás pochválí


DárkoTipy / Čtvrtek, 4 srpna, 2022

Čeká vás bujará oslava narozenin? Úplně vidím, jak si lámete hlavu a googlíte nějaký ten originální dárek pro muže. O to víc, jestli se slaví kulatiny. Buď už všechno má nebo nemáte páru, co by ho vlastně potěšilo…? Nebojte! Mám řešení. Ať už slaví kámoš nebo tatínek, ať mu je 23 nebo jsou to 60. narozeniny, mám tu pro vás tipy, za které vás pochválí úplně každý chlap.


Jen ať si to vypáčí

Dárkové balíčky v celofánu už jsou dávno passé. Dneska frčí dřevěné bedny, díky kterým vám na oslavě může obdarovaný dokázat, že je to chlap s velkým CH. K bedně totiž dostane páčidlo (v ceně!), se kterým se dostane k obsahu. Jen ať si ho pěkně zaslouží, no ne?

Čím se dá taková bedna naplnit?

Záleží, jestli hledáte originální dárek pro muže fitkaře, rumaře, whiskaře, pivaře… nebo gurmána? Najde se i bedna pro mlsouny, co rádi dětem ujídají sladkosti. Co má nejraději ten váš?

Bedny jsou plné kvalitního pitiva, dobrot a jiného různého mlsání.
Můžete tam nechat vložit i přáníčko a najdete v ní samozřejmě i ono ocelové páčidlo.

Z jakých beden si můžete vybrat?

  • Stylově opálené bedny s páčidlem s různými obrázky od býka až po Che Guevaru… A pozor, zdarma vám na bednu přidají i číslo, přesněji řečeno věk oslavence!
  • Můžete nechat na neopálenou bednu natisknout vlastní design, logo či text.
  • A za mě je rozhodně nejlepší bedna s karikaturou oslavence. Tomu říkám originální dárek pro muže! Jak to funguje? Vyberete si ze 30 motivů chlapských těl, ke kterým se pak připojuje hlava dle fotky, kterou zašlete spolu s objednávkou.

Nutno podotknout, že bedny jsou ručně vyráběné v naší České republice. To by chtělo ty naše „šikovné české ručičky“ podpořit, co říkáte?!

BEDNY KOUPÍTE TADY


Pro milovníky motorů

Co potřebuje takový správný motorista? Kanystr! V tomhle kanystru ale nenajde benzín pro svou milovanou motorku. Najde tam „šťávu“ pro sebe! Není to totiž obyčejný kanystr, nýbrž začarovaný. Je to skrytý bar, ve kterém váš oslavenec může najít různorodé drinky. Záleží, co má rád. 
 
Kanystr bar si pak může pověsit třeba do garáže, kde mu poslouží jako skříňka na cokoli… třeba na láhev poslední záchrany (aneb když už má dost ženy a dětí a zaleze si do svého kutlochu).

Co v kanystrech najdete?

  • Ty správné sklenice pro daný drink,
  • Placatici,
  • Nerezové panáky,
  • Magnetický otvírák se jménem nebo věkem oslavence,
  • A rozhodně nesmí chybět lahev kvalitní whisky, rumu nebo likéru.

ZA KANYSTREM TUDY


Nebo to dejte do tašky

A když ne bednu, můžete pořídit alespoň dárkovou tašku naplněnou dobrotami až k prasknutí. Vybrat si můžete třeba tašku masnou, pivní, gurmánskou, grilovací… Jen se na tašky podívejte.
 

Já vždycky říkám, že dát něco dobrého na zub je ten nejlepší dárek. Potěší, nepráší se na něj a hlavně… nezapomeňte, že láska prochází žaludkem! Každý chlap vám tedy za dobroty bude jistě líbat ruce.

KUPTE MU TAŠKU

.
Ještě víc tipů na dárky pro muže?
Dívejte! 👉 Tipy na dárky pro muže, se kterými jistě zabodujete
.

Máte pro nás další tip na originální dárek pro muže? Sem s ním do komentáře.
.
.
Chceš dárkotipy přímo do e-mailu?
Prozraď mi ho a dárková pošta bude chodit rovnou za tebou.
Staneme se spolu mistry v dávání dárků?
.
.
 
Článek je sponzorovaný.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *