Darujte pod stromeček balíček zdraví, uděláte radost hned dvakrát


DárkoTipy / Úterý, 10 listopadu, 2020

Když jsem před pár lety pracovala jako marketingová specialistka a měla vybrat dárek pro zaměstnance, napadlo mě, že takový „balíček zdraví“ by nebyl vůbec špatný. Byl by to v podstatě win-win dárek. Obdarované by potěšil a zaměstnavatel by měl díky němu zdravé zaměstnance. Takže když jsem natrefila na nabídku společnosti GS „Udělejme spolu svět lepší“, řekla jsem si: „Ale jo, kdy jindy než v téhle době bychom měli podpořit zdraví našich blízkých?“ Však dobrá imunita je základ. Chce to zdravou stravu, balík pomerančů, bylinkové čaje, česnek (do všeho česnek!), procházky na čerstvém vzduchu a k tomu nějaké ty vitamíny.


Co takhle darovat zdraví rovnou dvakrát?

A představte si, že byste tím dárkem potěšili ještě někoho dalšího. Jak to? Protože si společnost GS uvědomuje, že je důležité pomáhat těm, kteří to skutečně potřebují, vyhlásili speciální vánoční akci – 2 dárky za cenu jednoho. K vám však poputuje jen jeden balíček zdraví. Ten druhý potom do jednoho z domů pro seniory. Je na vás, který zvolíte. Vybírat můžete z domovů z různých koutů celé České republiky. Ano, je to tak. GS se zavázala, že za každý nakoupený dárkový balíček pošle balení GS Vitaminů C se šípky jednomu seniorovi.

A ještě dárek navíc. Je to možné?

To ještě stále není všechno. Za to, že učiníte takový dobrý skutek, obdržíte od GS ještě jeden dárek. Dostane ho prý skutečně každý a rozdávat se bude:

  • 5 x poukaz na lázeňský pobyt v hodnotě 5 000 Kč,
  • 1 000 x roční kúra přípravku GS,
  • Voucher na nákup přípravku GS.

Doprava je navíc zdarma. Na to můžu říci jediné: „A to se vyplatí.“


No počkat, určitě tu bude nějaké ale… ?

Vlastně jen jediné. Akce se týká jen luxusních vánočních balení vitamínů, které spolehlivě poznáte podle toho, že mají na sobě logo dvou srdcí, ve kterých je napsáno: Udělejme spolu svět lepší. Vybírat si je můžete v katalogu Vánoce.

Až potom balení rozbalíte, pod víčkem najdete kód, který je třeba zadat do formuláře na www.darujigs.cz, kde zvolíte, kam bude vitamín C putovat.


Jaký balíček zdraví bych vybrala?

Pro babičku asi GS Eladen Premium, aby měla krásné a zdravé vlasy, pleť a nehty. Už dlouho si mi totiž stěžuje, že jí vlasy dost padají a nehty se lámou.

Dědovi bych vzala GS Omega 3 Citrus + D3. Rybí olej je totiž dobrý na správnou činnost srdce, mozku i zraku a vitamín D je obzvlášť přes zimu hodně důležitý. Tak ať je děda stále fit.

A pro všechny ostatní buď vitamín C, který teď na podporu imunity potřebujeme všichni, anebo rovnou multivitamín, ve kterém je vyvážené složení všech potřebných vitamínů a minerálů s extra dávkou céčka.

Balíček zdraví pro babičky a dědy


Jaký balíček zdraví si vyberete vy? Dejte nám na něj tip v komentáři.

.
Dárkotipy přímo do e-mailu?
Prozraď mi ho a dárková pošta bude chodit rovnou za tebou.
Staneme se spolu mistry v dávání dárků?
.
.

Článek byl napsaný ve spolupráci s GS.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *