6 tipů na originální dárek pro muže, který ho nadchne


DárkoTipy / Úterý, 4 září, 2018

Dárek. Už zase vymyslet nějaký dárek pro muže. Přijde mi, že za těch let, co jsme spolu, už jsem své nápady snad úplně vyčerpala. A když ne dřív, tak rozhodně před měsícem, kdy měl narozeniny. Copak kamarádkám, maminkám… prostě ženským, těm se shání dárek snadno. Když tě nenapadá nic originálního, vždycky potěší něco ve smyslu voňavé kosmetiky, módních doplňků nebo něčeho pěkného do bytu. Ale co pořád dávat těm našim chlapům? A to nesháním dárek jen pro toho mýho chlapa, ale i pro jeho kamarády na oslavy narozenin, pro švagry, dědy, strýce… Pořád něco. Už se mi dokonce jednou zdála noční můra, jak přijdu na párty bez daru. Najednou mě obestoupí dav všech  gratulantů, ukazují na mne prstem a křičí: „Styď se! Jak jsi jen mohla zapomenout?“ 

Tak se raději probuďme a pojďme na to. Mám tu pro vás 6 tipů na dárek pro muže, se kterým nikdy neuděláte chybu. 😉


Nechte ho uniknout

Dárek pro muže - úniková hraJako nejlepší variantu pro muže – kamarády se mi osvědčil poukaz na únikovou hru. Koupili jsme ho už několika oslavencům a vždycky byli nadšeni. A když budete mít štěstí, vezme vás na únikovku s sebou, takže takový win-win dárek. No nekup to!

Existuje celá řada únikových her od různých útěků z vězení či jiných uzamčených místností až po ryze detektivní story. Záleží, co máte zrovna poblíž nebo se vám líbí víc.  Mrkněte třeba na escape games, které nabízí zážitkový e-shop Adrop.cz.

Pokud máte na dárek méně financí, případně všechny únikovky daleko, objevila jsem i možnost pro vás. Co takhle pořídit únikovou verzi na doma?


Ať ukáže, co umí

Dárek pro muže - Postav si krmítkoDarujte svému muži ptačí budku. Asi si teď klepete na čelo a říkáte: „Cože?“. Řekněme si to ale na rovinu, každý chlap rád ukazuje, co všechno dokáže. Tohle krmítko totiž nedostane pro ptáčky vcelku, nýbrž rozmontované až do posledního hřebíku. Nebojte, návod bude přiložen, zvládne to snad úplně každý.

S tímto dárečkem si váš milý může udělat zábavné odpoledne s dětmi. V jejich očích bude určitě hrdina, který to umí s nářadím. A tomu říkám přidaná hodnota!


Trochu lahodného moku

Dárek pro muže - PIVO JINAKJak je všeobecně známo, většina českých mužů jsou pivaři. Co si budeme povídat, celosvětové statistiky o pití piva to dokazují. Proto jedním z dárků, který vašeho chlapa určitě potěší, je projekt PIVO JINAK.

Jedná se o předplatitelský pivní klub, díky kterému váš obdarovaný ochutná unikátní pivní speciály z různých koutů České republiky. Můžete pořídit pouze box na zkoušku, tedy jen jednorázovou donášku, anebo objednat rovnou celé předplatné na pivní ochutnávky až na rok. Každý měsíc jedna bedna, a to buď malá (6 piv) nebo velká (12 piv).

.
Skvělým dárkem pro chlapy je i hra á la Pevnost Boyard.
Mrkni na recenzi TEP faktor – nejlepší zážitkový dárek pro odvážné.
.

Už žádné zamotané kabely

Dárek pro muže - bezdrátová sluchátka

Jezdí hodně autem a rád při tom telefonuje? Miluje hudbu a neustále si jí pouští? Běhá se sluchátky v uších? Dost bylo omotaných šňůr kolem těla a bůhví čeho všeho. Pořiďte mu bezdrátová sluchátka BlueEAR.

Reálná vzdálenost, na kterou zvládnou fungovat je prý až 10 metrů, mají skvělý zvuk, žádný šum ani jiné vady příjmu signálu. Špunty prostě dáte do uší, mobil schováte do tašky a můžete si jít po svých. Hudba hraje, telefon funguje, nic vás neškrtí, pohoda jazz.


Ať ví, kam s penězi

Dárek pro muže - peněženkaKaždý rok je to stejné. Vy koupíte svému muži nějaký dárek a děti namalují obrázek. Napadlo vás někdy, že by to šlo spojit dohromady?

Objevila jsem tuhle krásnou koženou peněženku, na kterou se dá vygravírovat cokoliv si budete přát. Třeba kresbu od vašeho synka, datum vaší svatby (aby už nikdy nezapomněl na výročí) nebo vzkaz vašemu milovanému. Když ji budete dávat k Vánocům, nezapomeňte do peněženky vložit šupinu kapra, ať se penízky jenom sypou.


Květinou ani muže neuhodíšDárek pro muže - klobásová kytice

A když už nevíte co a přijde vám, že už všechno má, myslím, že jídlo vždycky potěší (alespoň mě tedy určitě, a to nejsem chlap). Co takhle v sobě probudit trochu té kreativity a vlastnoručně vyrobit třeba klobásový puget? (No dobrá, není to úplně super-zdravé, ale když má ty narozeniny.) Pokud nevíte jak na to, mrkněte na online kurz Jedlé kytice. Není tedy zadarmo, ale určitě je to investice, která se vám může nesčetněkrát vrátit. Jednou se to naučíte a pugety můžete dávat až do haleluja.

Jestli si netroufáte, samozřejmě je tu vždycky možnost si kytici plnou dobrot objednat,
třeba  přes e-shop www.kvetinydnes.cz.


Dámy, pochlubte se, jakým darem jste nejvíc potěšily svého muže?
Pánové, jaký že dárek vás uchvátil?
Pojďme diskutovat a dát do kupy ještě víc tipů.

.
Chceš dárkotipy přímo do e-mailu?
Prozraď mi ho a dárková pošta bude chodit přímo za tebou.
Staneme se spolu mistry v dávání dárků?
.

  1. Veru ještě jsou zajimaví takové ty bedny nevím přesně stránku ale mají tam bednu pro pivaře, vinaře a chlapy co pijou whiskaře. 🙂

    1. Vím o nich. Jestli teda myslíš ty bedny, co si musí chlapi vypáčit.
      Nechávám si je v záloze třeba pro článek o dárcích pro tvrďáky! 😀
      Každopádně díky za tip! 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *