Dárky pro puberťáky… aneb nad čím nebudou ohrnovat nos


DárkoTipy / Sobota, 18 ledna, 2020

Nedávno jsem dala do kupy, jaké dárky pro holky puberťačky, tentokrát se podíváme na zoubek klukům puberťákům. Neboli takovým, co jim je asi tak 13 a víc, pomalu si přestávají hrát s hračkami (i když jsou tací, co si hrají celý život, že pánové?) a co si budeme povídat, v dnešní době tráví určitě nejvíc času přilepení na některé z obrazovek. Co takovým začínajícím mužům darovat? Jaké dárky pro puberťáky, nebo chcete-li po anglicku teenagery? 


První vůně na první rande

První dárek pro puberťáka? Aby holkám pěkně voněl...Na co takoví kluci koukají kromě obrazovek? No to je jasné, přece na holky. Už se jim líbí, a tak se chtějí líbit i oni jim. Tak co takhle, aby jim i voněli? Ještě teď si pamatuju, jak voněl kluk, co mě pronásledoval v tanečních. Ehm, tenkrát mi to tedy připomínalo vůni, kterou jsme měli doma na záchodě. 😀  Ale dnes jsou už jistě daleko příjemnější „voňafky“. Jakou vybrat? Jestli nestíháte jít do obchodu to všechno očuchat, doporučuju se mrknout na nejprodávanější kousky. S těmi určitě uspějete. (A online bývají ceny nižší než v kamenných prodejnách!)


Hudbu kdekoli a bez drátů

Repráček je bezva tip na dárek pro teenagera.Jakou já měla tenkrát radost z walkmana! Nějaké kazety, cédéčka, desky… to už je dávno minulostí. Dneska přeci stačí chytrý telefon. A když k němu pořídíte nějaké parádní bezdrátová sluchátka, rozhodně zabodujete. A pak jsou i tací, kteří poslouchají raději nahlas, pouští si songy s klukama na hřišti a u toho se pokouší o parkour (no fakt, já je viděla, když jsem byla vyvenčit mou tříleťačku). Takovým pak rozhodně věnujte bezdrátové repráčky.


Oblíbence, kam se podíváš

Peněženka s hrdinou, dárek pro kluky.Kelly Family, Dylan z Beverli nebo Backstreet boys? Přiznejte se, co vám viselo za vašich mladých let v pokojíku? A co mají rádi vaši mladíci? Jestli obdivují taky nějaké ty idoly, tak to máte s dárky pro puberťáky hnedle jednodušší. Pořiďte mu pěkný plakát. Na výběr je toho spousta: obrazy z počítačových her, hudební, graffiti, fantasy a scifi, …
Když ne na stěnu, co takhle na tričko, kšiltovku, batoh nebo co třeba Star Wars peněženku? Dneska se dá potisknout vážně skoro všechno, na co si jen vzpomenete.


Mobil jedině s cool krytem a rukavice k tomu

Originální kryt na mobil jako dárek pro puberťáka.Jasné, určitě by ho nejvíc potěšil nejnovější model iPhonu nebo jiný super vychytaný mobil. Pokud je ale váš rozpočet jaksi omezený, co takhle nějaký originální kryt na mobil? Můžete k tomu přidat i nějaké to příslušenství… třeba poukázku na opravu rozbitého displeje (že ho má zase rozbitý?) a k tomu rovnou nové tvrzené sklo. A na zimu jedině speciální dotykové rukavice, aby to vaše robátko nezábly ručičky, když pořád datluje.


Chtěl by být YouTuber?

Tak ho podpořte a pořiďte mu to správné učivo a inspiraci. Protože když už, tak pořádně. Třeba se do svého projektu zažere, naučí se při tom spoustu šikovných věcí a nakonec je jednou využije i k nějakému tomu výdělku (anebo ho to časem přejde). Po čem se podívat?Jak být youtuber si přeje vědět každý druhý puberťák.


Kdo si hraje, nezlobí

Dárky pro chlapy - virtuální realitaTak jsem to už konečně taky vyzkoušela. Ten můj chlap doma vyslyšel mé volání (jakože během roku jsem párkrát vyslovila, že bych si to chtěla taky zkusit) a pod stromeček mi nadělil poukázku na virtuální realitu. Bylo to „fakt hustý“. Hlavně když jsem měla zombíky okolo mě (i vzádu) a došly náboje. Bum a vidím červeno. Nejvíc mě asi bavilo chránit pevnost a střílet šípy na vetřelce. Ty vaše kluky to každopádně bude bavit taky, takže bych jim pořídila rovnou permanentku na několik vstupů. Nebo si sáhnete hlouběji do kapsy a pořídíte rovnou brýle na virtuální realitu na doma? To pak budou zapotřebí ještě nějaké ty hry


Radost pro všechny mužské členy rodiny

Dron - dárky pro všechny hravé muže.

Ideální dárek pro syny, co potěší i tatínky. Ženy, chcete je vyhnat ven? Dejte jim dron. Za nás byla jen autíčka na dálková ovládání, dneska máme vznášející se objekty, které umí dokonce během letu pořizovat videozáznam a fotografie. Kluci si tak můžou vyfotit třeba váš dům z výšky anebo šmírovat sličné sousedky (doufejme, že bez tatínků). Jen bacha na stromy!


Něco pro sportovce i nesportovce

Všechny nadšence do fotbalu, ať už ho hrají aktivně či pasivně, a nejen ty (jojo, i já jsem u fotbálku strávila v mládí hodiny), určitě potěší stolní fotbálek. Třeba tenhle skoro profi Belfast klapp, co se dá složit a přišoupnout třeba ke stěně, takže se vejde i do bytu, anebo pak tenhle menší, pro dva hráče. S fotbálkem jisto jistě oslní i kámoše a alespoň si na chvíli odpočinou od těch tabletů a počítačů. Fotbalové turnaje to jistí! A výhoda číslo dvě? Jakmile se váš synek náhodou ocitne v hospodě, kde fotbálek taky mají, určitě těch piv vypije míň, protože bude mít o zábavu postaráno (ano, i na fotbálku se dá vytvořit závislost, prostě když musíš, tak musíš).


Dáme góla, dáme!!!

Permice na fotbal nebo hokej pro každého kluka.Dalším jasným tipem pro každého nadšeného fanouška určitě bude permanentka na fotbalová nebo hokejová utkání (anebo nějaký jiný sport?).  Stačí se mrknout, co u vás hraje a na co sem tam rád zajde a je to. K tomu bych přidala ještě nějakou tu fanouškovskou šálu nebo dres
Ovšem, gól byste určitě dali koupením zájezdu na nějaké to fotbalové utkání třeba do Manchasteru! To už je jiná liga!


Zážitek, jaký ještě nezažil

Zážitek je nejvíc! I pro puberťáky.Přijde vám, že už vlastně všechno, co potřebuje, má? S mladýma je to lehké, protože toho vlastně ještě moc nezažili. A zážitky jsou prostě nejvíc! Co bych pro takového puberťáka vybrala? Vzhledem k tomu, že ještě nemá řidičák, tak všechny auto-moto zážitky padají (leda by k tomu měl svého soukromého řidiče, odvážíte se?). Pokud se nebojí výšek, vybrala bych určitě něco ve vzduchu. Anebo co doopravdicky létat na vlastní kůži ve větrném tuneluJestli váhá, co by chtěl v životě dělat, ať zkusí nějaké povolání na zkoušku. Nebo vyberete nějaký jiný adrenalin?


Jaký zážitek byste si dali vy sami, když byste zapomněli na strach?
Máte ještě jiné tipy na dárky pro puberťáky? Sem s nimi. 😉

.
Chceš dárkotipy přímo do e-mailu?
Prozraď mi ho a dárková pošta bude chodit rovnou za tebou.
Staneme se spolu mistry v dávání dárků?
.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *