10 tipů na úžasné dárky s vlastním potiskem, které musíte mít


DárkoTipy / Úterý, 4 října, 2022

Dárky s vlastním potiskem jsou klasika, která nikdy neomrzí. Obzvláště, když na ně hodíte třeba svoje dětičky. Jedno oko nezůstane suché. Však skoro každý nechává tisknout na Vánoce fotoknihy a fotokalendáře. Mám tady ale pro vás něco mnohem lepšího! Originálnějšího! Neokoukaného! 10 tipů na úžasné dárky s vlastním potiskem od Wanapix.cz, které jen tak nikdo nemá. To budou obdarovaní letos o Vánocích koukat!


3D lampička s fotkou

Tomu říkám originální dárek s vlastním potiskem – 3D lampa, na kterou si můžete nechat vytisknout nejen fotku, ale i motto, jména, významné datum… co vás jen napadne. A pokud nevíte, co by, vyberete si z mnoha šablon, které vám napoví. Lampy jsou k dispozici v různých tvarech: obdélníková, kulatá, ve tvaru domečku, stromku nebo psí tlapky, co si říká o fotku vašeho domácího mazlíčka. Bude to jistě skvělý dárek pro babičky a dědy, ale i na Den matek nebo třeba k výročí svatby.

3D lampička s fotkou - originální dárek

MINIRECENZE:

Jednu takovou lampičku s fotkou jsem také dostala (děkuji moc!), a tak teď můžu krátce shrnout, jak moc je to povedený dáreček:

 • Rozhodně je to pěkný designový prvek na poličku.
 • Když ji rozsvítíte, je to parádní překvapení.
 • Je to lampa dekorativní, tedy na ozdobu. Nečekejte od ní velký šajn, za to zahřátí u srdíčka.
 • Tisk je vskutku kvalitní, plnobarevný.
 • Lampičce to moc sluší, i když je zhasnutá.
 • Vede k ní USB kabel, na kterém najdete vypínač.
 • V obýváku je s lampičkou tak nějak pěkně útulno.

KOUPÍŠ TADY


Rohožka s vlastním potiskem 

Úplně vidím, jak se bude taková rohožka před našimi vchodovými dveřmi vyjímat: „Vítá vás Augustin family!“. Pokud hledáte rodinný dárek, bude to rozhodně ideální volba. Můžete si vybrat z jednoho ze vzorů a doplnit obrázkem či textem dle vaší vlastní představy. 

Vybrala bych tu ze 100% kokosového vlákna, který je super odolný. Podstavec je z latexu, aby přilnul k podlaze a neklouzal. 

Rohožka jako rodinný dárek

KOUPÍŠ TADY


Fleecová deka s fotkami

Zachumlat se do fotek svých milovaných? Skvělý nápad a ideální dárek pro všechny zimomřivé ženy. Fleecová deka od Wanapix je vyrobena ze 100% polyesteru a slibují, že se nežmolkuje. Přizpůsobit si jí můžete několika fotografiemi nebo libovolným vzorem. A až si odpočinete, určitě udělá parádu jako přehoz přes gauč nebo postel.

Deka s vlastním potiskem pro babičky

KOUPÍŠ TADY


Originální pokladnička

Je třeba šetřit? Pak jedině s touto designovou dřevěnou pokladničkou, kterou si můžete personalizovat libovolnou fotkou a textem. Bude to jistě skvělý dárek pro všechny dětičky, co si chtějí šetřit na svou vysněnou věc, ale i jako svatební dárek, do kterého můžou přispět třeba všichni svatebčané. Díky průhlednému krytu budete stále vědět, kolik už máte našetřeno. Základna jde snadno vyjmout, takže až budete penízky chtít vybrat, netřeba používat kladívka jako na prasátko.

KOUPÍŠ TADY


Fotočasopis s vlastními články

Fotoknihy už známe, ale takový fotočasopis? To bude teprve něco. Samozřejmě můžete vydat seriózní časopis, ale já bych to pojala jako vtipný dárek a vytvořila „bulvární plátek o naší rodině“ s click-baitovými titulky. Jako třeba: Paparazzi ho zastihli v negližé (k tomu fotka taťky v pyžamu) nebo Šok! Rodina se o svátcích opíjela (k tomu fotka narozeninového přípitku) a tak dále a tak dále… Pokud má vaše rodinka smysl pro humor, jistě to bude srandy kopec!

Fotočasopis jako vtipný dárek pro celou rodinu

KOUPÍŠ TADY


Klíčenka s překvapením

Klíčenka? „To snad ne!“, říkáte si? Ale tohle není jen tak obyčejná klíčenka. Vypadá jako starý fotografický film (starší ročníky dobře znají) a když zatáhnete za záložku, objevíte až 10 fotografií ve vzhledu negativu (barevných), které si tam můžete nechat vytisknout. Obdarovaná tak bude mít třeba fotky svého milovaného neustále při ruce.

Klíčenka patří mezi originální dárky s vlastním potiskem

KOUPÍŠ TADY


Osuška s vlastní fotkou

„Na tuhle si nelehej, kámo. Ta je moje!“… aneb každý rodinný člen může mít na pláž svou vlastní osušku. A abyste si jí poznali, nechte na ní vytisknout svoji fotku s podpisem. Pak už se na váš ručník nikdo jen tak neodváží!

Osušku s vlastním potiskem pro každého člena rodiny

KOUPÍŠ TADY


Puzzle kostky nejen pro děti

Originální puzzle ze stavebnicových kostek? Potištěné rodinnou fotkou to jistě bude netradiční dárek nejen pro děti, ale třeba i pro hravé dospěláky. Kostičky dostanete rozložené v krabičce, pod jejíž víčkem najdete návod na složení. To bude překvápko. 

Dárek nejen pro děti - kostky s potiskem

MINIRECENZE:

Kostičky s fotkou už doma máme, a tak můžu říct, že:

 • Je to fakt zajímavá skládačka.
 • Potisk je kvalitní (ani nehtem ho neseškrábnete!).
 • Dílky do sebe zapadají docela ztuha, takže to chce trošku síly.
 • I když vám postavená „stěna“ spadne na zem, drží pohromadě.
 • Po složení může velebit poličku jako netradiční foto-rámeček.
 • Šestiletá dcerka se hned nadšeně pustila do skládání, takže kostky u nás rozhodně zabodovaly.

KOUPÍŠ TADY


„Dobble“ s členy rodiny

Hrajete doma rádi hru zvanou Dobble? Taková ta kolečka s různými obrázky, kdy se vždy shoduje jen jeden z nich? A co kdyby místo různorodých obrázků byly hlavy členů vaší rodiny? S hrou Match Bubbles Kids to jde. Pak by se křičelo třeba: „Děda!“ nebo „Teta Běta!“. Můžete to pak hrát variabilně, jednou na jména, podruhé na názvy rodinných členů. V každém případě hra právem patří mezi originální dárky s vlastním potiskem, nemyslíte?

Hra s vlastními fotkami - originální dárek pro děti

KOUPÍŠ TADY


Hra „Kdo je kdo“ s vlastními hrdiny

Znáte hru Kdo je kdo? Cílem hry je odhalit pachatele, a to tak, že se kladou otázky, na které lze odpovědět pouze ANO a NE. Zní to rozhodně jako skvělá zábava a bude jistě ještě zajímavější, když podezřelí budou členové vaší rodiny, kolegové z práce nebo třeba slavné osobnosti. Natisknout si tam můžete nechat, koho jen budete chtít. 

Rodinná hra s vlastními hrdiny

KOUPÍŠ TADY

.
Víc tipů na dárky s vlastním potiskem?
Podívejte se ještě na 👇
.
 
Dáváte si doma dárky s vlastním potiskem? Jaké už doma máte?
Pochlubte se v komentáři.
 
.
Chceš dárkotipy přímo do e-mailu?
Prozraď mi ho a dárková pošta bude chodit přímo za tebou.
Staneme se spolu mistry v dávání dárků?
.
.
 
Článek je sponzorovaný.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *