Jaký dárek pro kamarádku k narozeninám? 13 tipů, se kterými zazáříte


DárkoTipy / Pátek, 5 března, 2021

Můžete se jí svěřit s čímkoli (třeba s tím, jaké faux-pas se vám zase povedlo),
ví o vás všechno (i to, že v noci vržete zubama),
dokážete se spolu třeba hodinu v kuse smát (naprostým kravinám),
podnikáte spolu dobrodružné výpravy (jako tuhle cestu do Mexika),
když je vám nejhůř, tak vás podrží (a vybrečíte se jí na rameno),
umíte spolu komunikovat i jen pohledem a víte…
… Prostě kamarádka, jak má být. Určitě si zaslouží ten nejlepší dárek!

Jste tady správně, mám pro vás 12 super tipů, se kterými jistě sklidíte úspěch. Hledáte jen drobnost? Nebo nějaký hodnotnější dar, na který se vás skládá víc? Vybrala jsem od každé varianty něco. Tak se pojďme podívat, jaký dárek pro kamarádku k narozeninám pořídit. 


Čokolády není nikdy dost

Ráda mlsá? Pak není co řešit. Takový originální čokoládový dárek určitě potěší. Však přeci na nervy, ne? Říkáte, že to nejde, že se zrovna snaží zhubnout? Kvalitní hořká čokoláda je i v dietě povolená. 

Je kámoška daleko? Nebo snad v karanténě? Pošlete jí čokoládový telegram. Můžete si vybrat velikost čokolády, design čokoládových čtverečků (napište na ně svůj vzkaz!) i vzhled obálky telegramu. Já bych takový dopis moc ráda dostala. Co vy?

KOUPÍŠ TADY


Sestavte jí fotokoláž

Co takhle dárkem oslavit vaše přátelství a dát kamarádce najevo, že je pro vás v životě důležitá. Jak? Hoďte to na papír a složte z vašich společných fotek obraz. Můžete:

KOUPÍŠ TADY


Vytvořte si společný zážitkový deník

Máte s kamarádkou spoustu společných zážitků, fotek, vzpomínek? Paráda. Pořiďte jí tenhle originální zážitkový deník, který buď můžete vyplnit vy nebo to nechat na kamarádce. Nebo co si dát nějakou dámskou pyžamovou párty s lahví vína a naplnit deník společně? Součástí balení je spousta barevných fixek a veselých samolepek, kterým můžete své fotky, vstupenky, pohlednice, letenky nebo cokoli, co vás napadne, ještě dozdobit.

Deník se zážitky jako dárek pro kamarádku

KOUPÍŠ TADY


Darujte afrodiziakální balíček

Určitě kamarádce přejete to nejlepší potěšení. Představte si… kořenité svůdné vůně zabalené v elegantní papírové taštičce. Takový je balíček Z lásky naplněný produkty se speciální směsí olejů s afrodiziakálními účinky. Voňavá svíčka pro navození intimní atmosféry, olej pro relaxační masáž a jemně našlehaný krém s názvem Kouzlo lásky. Lákavé, že?

KOUPÍŠ TADY


Pro pohodlný odpočinek

Na pláž, na túru, na festival (doufejme, že letos už nějaké budou!) anebo klidně do bytu. Skvělá věc, kterou snadno rozložíte a zase složíte. Pumpička netřeba. Zabalená nezabere skoro žádné místo a dá se nosit jako batoh na zádech. A leží se na tom teda perfektně. O čem je řeč? O nafukovacím vaku Lazy bag. Stojí za to vyzkoušet.

KOUPÍŠ TADY


Můj milý deníčku…

Nevím, jak vy, ale když dostanu do rukou nějaký parádní notes, hned se nedočkavě třesu na to, až ho začnu popisovat. Dá se psát všechno možné… Můžete si zapisovat zážitky ze života, z cestování, svěřovat své niterní myšlenky, psát si oblíbené citáty, básničky, zapisovat své úspěchy i trapasy, recepty, kreativní nápady, plány nebo úkoly… Takový notes by kamarádku určitě taky potěšil. Mě se moc líbí Motivační deník s afirmacemi Jana Menděla, který je plný krásných ilustrací a inspirativních mouder, která vám pokaždé vykouzlí úsměv na tváři.

KOUPÍŠ TADY


Je libo online kurz?

Je kamarádka tvůrčí bytost? Už dlouho mluví o tom, že by se chtěla naučit upravovat fotky? A co takhle relaxace při tečkování mandal? Ráda by si ušila své barefoot balerínky? Chtěla by se naučit břišní tance, vařit zdravě pro děti nebo prožít porod bez obav? To všechno a ještě víc najdete mezi online Kurzy pro radost. Je tam fakt skvělý výběr a sama bych nevěděla, co si vybrat dřív. (Tu je návod jak zakoupit dárkový poukaz.)

KOUPÍŠ TADY


Nutná věc? Zásoba vína

Ať už jsme v lockdownu nebo jen máme náročné děti, taková sklenka vína (když už to zvěrstvo spí) rozhodně bodne. Darujte tedy kamarádce nějakou tu zásobičku. Můžete třeba pořídit balík vín k degustaci – jen samá červená, namíchané různé druhy anebo třeba pár lahvinek lahodného Prossecca nebo jí darovat exklusivní šumivé víno AVIVA s výjimečným vzhledem i chutí.

Je libo raději víno ovocné? A s nějakým peprným bonmotem či věnováním? Pak mrkněte na Rybízák.cz, kde najdete vskutku originální lahvinky.  Třeba tyhle a spoustu dalších:

  • Rybízák – Čůčo pro mojí číču,
  • Jahoďák – Díky, že jsi ze mě ještě nevykvetla,
  • Višňák – Super víno pro superženu,
  • Beziňák – Vítej v klubu matek,
  • Anebo si nechte vytisknout své vlastní věnování.

KOUPÍŠ TADY


Zdravé mlsání smutky zahání

Fajn seriál, sklenka vína k tomu… co mi k té dokonalé pohodičce ještě chybí? Chtělo by to něco zobnout! Přepálené tuky? Děkuji, nechci. Existuje zdravější mlsání – různé druhy oříšků, semínek, mrazem sušené ovoce, rozinky v čokoládě… Už jste ochutnali mrazem sušenou zeleninu? Honem za Veselou Veverkou a naplňte si pupíky… tedy košíky! A nezapomeňte na dávku pro kamarádku, kterou můžete různě navrstvit třeba do lahve od okurek nebo jiné parádní sklenice. 

Dárek pro učitelku

KOUPÍŠ TADY


Pro svěží a voňavé klima 

K domácí pohodě jistě patří dobré klima. Prostě aby to doma pěkně vonělo. Že ještě nemá aroma difuzér? Paráda, originální dárek pro kamarádku je na světě! Kromě toho, že zvlhčuje vzduch (bude se tedy lépe dýchat), je to i moc pěkný designový kousek, který zvelebí každý byt

KOUPÍŠ TADY


Řekněte jí to tričkem

Co? Třeba, že „She´s my unbiological sister“ nebo „This is what an awesome best friend looks like“. A když si nevyberete z nabídky triček pro kamarády, navrhněte svůj vlastní potisk anebo se podívejte ještě na tyhle parádní slogany. A když ani tam, vždycky jí můžete vytisknout jejího oblíbeného hrdinu, herce, zpěváka, kapelu, film… kamkoli vás napadne. 

KOUPÍŠ TADY


Pro vášnivé kuchařky

Ráda by se naučila cizokrajné pokrmy? Takové mexické gaucamole, thajské kari, vietnamskou polévku pho nebo indickou masalu…? (mňam!) Darujte jí kurz vaření Ola Kala, kde si může vybrat až z 30 různých druhů kurzů. A pak si můžete klidně uspořádat Prostřeno i se zábavou (doufejme, že situace brzy dovolí). 

KOUPÍŠ TADY


Rozjeďte to ve velkém

Jak? Přeci na dámské jízdě! Ve dvou anebo rovnou v partě holek (může se vás na dar složit víc)? Jen jak se otevřou hotely, hned bych jela! Takový relaxační wellness víkend nebo den ve SPA. Můžete si zajet i na nějaký ten fitness pobyt s cvičením. K tomu dobrá večeře, pyžamová párty a holčičí povídání… Pánům vstup zakázán! Však si zasloužíme pořádně „odpočívat“, že dámy?!

KOUPÍŠ TADY


.
Kdybyste si náhodou nevybrali, mám tu další tipy, jaký dárek pro kamarádku pořídit.
👇👇👇
.

Pochlubte se a inspirujte ostatní, jaký dárek pro kamarádku byste doporučili vy?

 
.
Dárkotipy přímo do e-mailu?
Prozraď mi ho a dárková pošta bude chodit rovnou za tebou.
Staneme se spolu mistry v dávání dárků?
.
.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *