10 tipů, kde pořídit ty nejlepší dárky pro děti


DárkoTipy / Sobota, 11 září, 2021

No kdo se má v tom internetě vyznat? E-shopů mraky… Které jsou ty dobré, osvědčené? Ve kterých mají ty nejlepší dárky pro děti?

Za ty tři roky, co píšu blog, jsem prošla už spoustu e-shopů, a tak si troufám říci, že mám tak trochu přehled. Vybrala jsem pro vás tedy 10 tipů na takové weby, kde zaručeně nakoupíte parádní hračky a jiné dárky pro děti. Kde si vybere opravu každý.

Nu a pokud mě už trochu sledujete, jistě jste si všimli, že nejsem příznivec plastů. Preferuji pro děti hračky ideálně z přírodních materiálů a aby byly pokud možno vzdělávací nebo takové, které ty naše dětičky posunou zase o kousek dál. Tak se na ty shopy s prima dárky pojďme mrknout. 😉


Nechte si poradit od Agáty

Je to holka, kterou najdete v e-shopu Agátin svět, který nabízí nejen smysluplné a kreativní hračky, ale taky společenské hry, knihy, stavebnice nebo školní batohy. Sama jsem už v e-shopu několikrát nakoupila a vždy naprostá spokojenost. Najdete u nich pestrý výběr rozvíjejících hraček od miminek až po náctileté. Vše zdravotně nezávadné s certifikací.
 
Co je super? Agátin vyhledávač. To si takhle nakonfigurujete to své dítko (věk, pohlaví, typ hračky a cenu) a hnedle máte zúžený výběr přesně pro vás. Já tam takhle hledám před každými Vánocemi a vždycky najdu nějaký tip pro babičky.
V e-shopu Agátin svět najdete ty nejlepší dárky pro děti

Dárky pro všechny malenky a malíčky

Mám moc šikovnou kamarádku, která při rodičovské „dovolené“ (no vážně se tomu tak ještě říká?) rozjela e-shop Malenka.cz, kde najdete opravdu kvalitní a krásné věci vyrobené u nás v České republice. Hračky, knihy, oblečení pro děti i maminky, plenky, kosmetika i pomůcky na přebalování… Pokud hledáte výrobky, které nezatěžují životní prostředí, pak Malenku rozhodně navštivte. Vše ke koupi kamarádka vybírá s láskou na základě osobních zkušeností s vlastními dětmi. Dbá při tom na kvalitu, ekologii, originalitu, ale i cenovou dostupnost.

Kvalitní české dárky pro děti na Malenka.cz K MALENCE


Spousta zábavy pro celou rodinu

Co se mi vybaví, když se řekne Albi? Jako první zaručeně elektronická Albi tužka a Kouzelné čtení. Legendární věc, které vděčím za spoustu vypitých kafí a chvilek volných k práci i k odpočinku. Pokud ještě doma nemáte, doporučuju všemi deseti! Patří právem mezi nejlepší dárky pro děti.
 
U Albi ale najdete i spoustu super zábavných deskových her, dětskou vzdělávací edici Kvido, hlavolamy a jiné dárky a dárečky k různým příležitostem nejen pro děti. Umím si dokonce představit, že tam nakoupíte vánoční dárky pro celou rodinu.
U Albi nakoupíš dárky pro děti i celou rodinu

Ať žijí deskovky!

Jaké jsou dle mého názoru ty úplně nejlepší dárky pro děti? Rozhodně deskové hry! Jsou to totiž dárky nejen pro děti, ale i pro nás rodiče. Díky deskovkám spolu kvalitně a smysluplně strávíte čas a to se počítá. Hlavně se neděste! Zapomeňte na Člověče, nezlob se. To je nuda. Dnes existují stovky mnohem zajímavějších her. Vybírat tu pravou pro vás doporučuju v e-shopu TLAMA GAMES
Deskovky jsou nej dárky pro děti i rodiče

Knížky pro zvídavá dítka

Když mám vybrat dárek pro úplně malé dítko nebo batole a nevím, co by asi tak rádo, bez debat sáhnu po nějaké té knížce od nakladatelství Svojtka. Má totiž ty nejlepší leporela a interaktivní knížky s otevíracími okénky. Najdete u nich ale i encyklopedie pro nejmenší, pracovní sešity, různé vychytávky pro přípravu do školy, zvukové knížky, knihy s Montessori tématikou a spoustu dalšího úžasného čtení. Zaručeně vyberete a nemusíte se bát neúspěchu u dětí.
 
Nejlepší knížky jako dárek pro děti
 
.

Jen je nechte, ať si hrají

Protože hrou se děti naučí mnohem víc, než si myslíte. A s touto myšlenkou vznikl projekt Tuláčkův svět a e-shop TAKARO, kde najdete nejen vědomostní hry, kreativní sady a cestovatelské knížky s průvodcem lvíčkem Tuláčkem a děvčátkem Hanekou, ale i další české značky deskových her a jiných hraček. Vše zdravotně nezávadné, řádně certifikované. Pokud váháte, co koupit, a jste z Brna, můžete navštívit jejich hračkárnu, kde si hry i hračky můžete s dětmi vyzkoušet.

TAKARO - české hry i hračky pro chytré děti

DO TAKARO


Vyladěné hračky, které rozvíjí

Dalším e-shopem, ve kterém najdete samé krásné věci, které vaše děti budou hravě rozvíjet, je Chytrá opička. Jak se můžete na webu dočíst, je to ten typ obchodu, kde byste nejraději koupili úplně všechno, protože je plný samých roztomilých hraček i kreativních pomůcek, vyladěných tón v tónu. Zkrátka samý „must have“. Doporučuji si tedy před nákupy zkontrolovat finance. 

TUDY ZA OPIČKOU


Dárky pro tvořivé duše

Kde je hledat? Zaručeně na SEVT.cz. Najdete tam totiž jakékoliv výtvarné potřeby a kreativní materiály, na jaké si jen vzpomenete. A nejen to. Taky kancelářské věcičky, vše pro školáky, knihy, učebnice, hry i hračky na ven i dovnitř, karnevalové masky…a vitamíny k tomu. Když si e-shop projedete, nakonec z toho máte velkou objednávku, protože prodává snad všechno, co zrovna nutně potřebujete. Tak bacha na to!

Pro výtvarné potřeby jako dárek pro děti jedině do SEVT.cz

KLIKNI DO SEVT


Mají své oblíbené hrdiny?

Pak je určitě potěšíte, když jim dárek pořídíte v e-shopu Posters.cz. Jak se může z nadpisu mylně zdát, obchod nenabízí pouze plakáty, ale taky fototapety, hrnky a jiné nádobí, oblečení a doplňky a jiné dárkové zboží (puzzle, polštáře, povlečení, batohy, hodiny…). To vše s potiskem oblíbených hrdinů z filmů, hudby nebo i počítačových her. No řekněte, takové věci patří rozhodně mezi ty nejlepší dárky pro děti. Je libo Ledové království, Harry Potter nebo třeba Minecraft?

Dárek s oblíbencem - nejlepší dárek pro děti

ZA OBLÍBENCI SEM


Půvabné čtení, co voní

Spoustu poutavých příběhů s nádhernými ilustracemi najdete rozhodně u nakladatelství Albatros. Jak jde o knihy, vždycky mám problém vybrat, protože jich existuje tolik. Tolik krásných voňavých knížek. Ty elektronické se jim nikdy nevyrovnají. Jaké asi vyberu pro své dětičky k Vánocům letos? Pokud taky máte problém s vybíráním, pomůže vám Knihozem, kde najdete ty nejlepší z nejlepších.

Knihy patří právem mezi nejlepší dárky pro děti.

TUDY KE KNIHÁM


A kde hledáte vy ty nejlepší dárky pro děti?

.
Dárkotipy přímo do e-mailu?
Prozraď mi ho a dárková pošta bude chodit rovnou za tebou.
Staneme se spolu mistry v dávání dárků?
.
.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *