Tipy na dárky pro všechny single lady (a nejen ty)


DárkoTipy / Úterý, 9 října, 2018

Většinu mého života jsem byla single lady (no dobrá, měla jsem jeden vážný vztah ve školce a jeden na vejšce). Ale jinak jsem byla single až do třiceti, než se mi podařilo potkat takového, se kterým jsem si troufla dokonce počít dítě. Každopádně vím, co takové nezadané dámy dělají, kam chodí, jak tráví čas, jak pracují… dokonce jsem o tom jednou (to když se mě pořád všichni ptali: „Tak co? Už máš chlapa?“) složila básničku:

Nechte mě být, já chci být single,
ještě mi hodiny netikaj.
Mě jen tak nesbalí nějaký Ing., (čteme s důrazem na g)
radši si nařídím budíka.

Inu, dost básnění. Prostě jsem tím chtěla říct, že jako zkušená bývalá single lady jsem si troufla a vybrala několik dárků, které se nezadaným budou určitě hodit. Tak jdeme na to. 😉


Single lady pije hodně kafe

Tipy na dárky pro single ladyNo jasně. Protože jak nemají nikoho, kdo by je čekal doma, tráví spoustu času v práci a tam se kafe pije. Anebo ponocují u notebooku a chodí na mejdany (ještě se tomu tak dneska říká?), a pak potřebují po ránu ještě větší dávky kafe. A protože je dneska moderní eko styl, každou slečnu určitě potěší znovupoužitelný hrnek na kávu s sebou.

Já bych si třeba vybrala Jococup, který má 340 ml (takže se do něj vejde docela velké kafe). Je vyrobený z bytelného „boro-boro“ skla (borosilikátového) a samozřejmě neobsahuje žádné škodliviny. Jediný problém bude vybrat tu správnou barvu, protože máte 15 možností!


Single lady touží mít krásné těloTipy na dárky pro single lady

A tak chodí na všechny možné druhy jóg, pilates, body styling, bosu a kdesi cosi. Právě proto se jim určitě bude hodit nějaká ta podložka na cvičení. I kdyby na ní necvičily, můžou si třeba jen lehnout a meditovat.

Krásně by se mi dřímalo třeba na podložce Aadrika, která je ještě ke všemu 100% eco-friendly. Je vyrobená z přírodního kaučuku a recyklovaných mikrovláken PET. Může se prát v pračce a hlavně, je fakt krásná.


Single lady se ráda dělá hezkou

Tipy na dárky pro single ladyProtože i když říká, že je takhle spokojená, stejně pořád tajně doufá, že zrovna dneska potká toho, komu bude moci říkat „to je on, můj šampion“. A tak by měla mít neustále po ruce propriety jako jsou šminky, hřeben, zrcátko… a na to výborně slouží kosmetická taštička.

Třeba taková kosmetická taštička Lípa z nepromokavého materiálu by se mi líbila. Je akorát tak veliká, aby se do ní vešly všechny ty dámské nutnosti.

* Tip: Překvapte kamarádku a naplňte taštičku nějakým dobrým mlsáním.


Single lady si kontroluje make-up

Tipy na dárky pro single lady

Už x let nosím v kabelce rozbité zrcátko a nejsem schopná si koupit nové. To před tímhle bylo ještě rozbitější, takže jsem měla fakt radost, když mi ho kamarádka nadělila k Ježíšku. Jestli tedy hledáte drobnost, která potěší, kupte nějaké pěkné kapesní zrcátko.

A když ještě k tomu nebude úplně obyčejné, ale designové jako třeba kapesní zrcátko Portico Designs Bleu Floral, tím líp. Je k němu i krásná květinová krabička, takže nemusíte řešit ani zabalení. Stačí přidat pěknou stužku a radost je na světě.


Single lady tráví spoustu času v posteli

Tipy na dárky pro single ladyNo fakt. Já jsem v posteli nejen spala, ale taky snídala, obědvala, večeřela, svačila, koukala na nekonečné seriály, četla si, učila se a nebo proseděla spoustu hodin u notebooku. A v čem se nejlépe válet v posteli? No přece v županu!

Máte na výběr! Jestli předpokládáte, že si slečna pozve někdy i nějakou tu mužskou společnost, pořiďte jí nějaký sexy župánek. Nebo víte, že se raději zachumlá do něčeho teplého a hřejivého? Tak to potom doporučuju třeba tyhle klasické měkounké župany, vyrobený ze 100% bavlny.


Single lady „pročetuje“ hodiny

Tipy na dárek pro single lady

Prostě sjíždí seznamky a píše si s davy svých ctitelů. Hledá toho pravého. A jak už jsem psala výše, nejčastěji to dělá v posteli, takže by jí radost zaručeně udělal takový skládací stolek pro notebook. Už žádné dřevěné a přehřáté nohy, protože má na nich noťas položený. Dírkovaná plocha stolku zajišťuje správné odvětrávání notebooku.

Stolek se dá postavit až na jedenáct  způsobů, takže má široké využití. V posteli, na gauči, na křesle, na zemi… Může si na něj položit třeba knížku anebo si nechat přinést snídani do postele.


Single lady poznává sama sebe

Opravdu výjimeční dárek - deník tam & zpětChodí na různé kurzy sebepoznávání a seberozvoje, zapisuje si motivační citáty a své momentální myšlenky.  Proto by se jí zcela jistě líbil pětiletý deník tam & zpět. Není to jen tak obyčejný deník. Je začarovaný! Každý rok dává v to samé datum tu stejnou otázku. Jediným úkolem majitelky deníku je udělat si každý den chvíli čas a na otázku zodpovědět. Po pět let potom sleduje, jak se mění nejen její odpovědi, ale i její pohled na svět. Pozná lépe sama sebe a může sledovat, jak roste.

Já jsem neodolala a deník tam & zpět si taky pořídila. Jestli chcete vědět o deníku víc (třeba jaké otázky v něm najdete), přečtěte si recenzi tam & zpět, pětiletý deník, který zahřeje u srdce.


Single lady ráda pije vínoTipy na dárky pro single lady

Není třeba dávat nezadaným slečnám pouze nevinné dárky. Zkuste jí dát i nějaký vinný! Ráda si takhle večer nalije sklenku vína, ale ouha… sklenka dopita a není, kdo by jí dolil? Nevadí, s obří sklenicí na víno bude po problému. Prostě do ní rovnou nalije celou lahev. 🙂

Pokud chcete být vtipní, dopište nějakou speciální nesmývatelnou fixou na skleničku různé míry nalití. Můžete to odstupňovat např. takto: dnes byl fajn den (jen trošku vína), něco se mi povedlo (víc vína na oslavu), šéfová mě naštvala (ještě víc vína), všechno se s**e (plná sklenice / myslela jsem samozřejmě sype).


Single lady má malý stan byt (a nerada vstává)

Tipy na dárky pro single ladyPořídila si 1+kk a zrovna si ho zařizuje? Nábytek už si určitě koupila v Ikee, tak co by se jí ještě tak mohlo hodit? Třeba květina easy care by jí mohla byt trochu ozdobit (výborná, nemusí se moc zalévat, mají je v OBI) anebo co takhle nějaké pěkné designové hodiny nebo budík?

Na první pohled mě zaujal budík značky Gingko s LED displejem. Má nadčasový design, je napájený adaptérem a alarm můžete různě nastavit. Pro největší spáče doporučuju minutové pípání v kuse! Pak se single lady jistě probudí i po prohýřené noci. Největší lahůdkou budíku je, že je v tichu zhasnutý. Když však zatleskáte, zobrazí vám přesný čas. A nejen to. I aktuální datum a teplotu.


Single lady potřebuje společnost

Tipy na dárky pro single lady

A proto jí jako správná kamarádka (nebo kamarád) dejte třeba poukázku na společnou snídani každou první sobotu v měsíci. Když se probudí sama v posteli, alespoň bude mít hned nějaký program a nebude tak smutnit, že nemá komu připravit snídani. Najděte nějakou pěknou kavárnu nebo restauraci, kde mají bohaté snídaňové menu a hlavně velké kafe, vaši single lady naberte do auta a odvezte přímo na místo. Užijte si třeba rovnou dlouhý brunch.


Přiznejte, jak dlouho jste byli single vy? A co z těchto tipů byste nadělili sami sobě? 🙂
.
.
Nevybrali jste si? 
Tak to mrkněte ještě na 10 tipů, čím obdarovat vaši EKO BIO kamarádku.
.
.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *