Bembo je bomba… aneb vyhledávač nejen dárků pro děti


Recenze / Čtvrtek, 5 března, 2020
„To jsem měla znát před Vánoci!“, pleskla jsem se tuhle do čela. Vymyslela jsem si totiž, že Benymu pod stromeček Ježíšek nadělí takové pěkné, jednoduché dřevěné autíčko. A tak začalo pátrání. Projela jsem X e-shopů s hračkami a nic. Nikde neměli takové, jaké jsem si představovala, takže nakonec dostal u babičky plasťáka.

Tuhle na mne ale odněkud vykoukla reklama na vyhledávač dětského zboží Bembo.cz. Prý přes 600 000 produktů ze 150 českých e-shopů pro děti na jednom místě. „Mě čísly jen tak neohromí. To se musí vyzkoušet!“, řekla jsem si. Zadala jsem tam svůj „problém“ a co nevidím? Koukalo na mne hned několik takových autíček, co mi padla do oka. A já před Vánoci nenašla fakt ani jedno. Jak to?


Podívala jsem se Bembu na zoubek

Dala jsem se tedy do detektivního pátrání a prolustrovala tenhle vyhledávač křížem krážem. Co jsem zjistila? Je to vlastně něco podobného, jako když hledáte kvalitní postel nebo sedačku do obýváku a nechce se vám projíždět všechny e-shopy zvlášť. Jdete prostě na Favi.cz nebo Biano.cz, kde jsou snad všechny sedačky, co se dají nakoupit, na jednom místě. Tak tady je to to samé, akorát že s dětským zbožím. A nejen to. Když se prokliknete k detailu produktu, najdete nejen popis zboží, ale hlavně porovnání cen. Tedy, pokud stejnou věc prodává víc e-shopů. Takže hned můžete zabrousit tam, kde vám ji prodají nejlevněji. Bembo za vás sleduje dokonce i aktuální slevové kupóny a upozorní na dopravu zdarma.

V detailu produktu se taky můžou objevit uživatelské recenze. Zatím tedy nejsou všude, ale co jsem koukala, každým dnem jich je víc a víc (však mají za jejich psaní uživatelé slušnou motivaci – o tom níže). Časem budou prý i odborné recenze a srovnávací testy. Takže si hned můžete přečíst, jestli ta věc, po které lačně pokukujete, stojí za to.

Nojo, ale proč vám to sem vlastně píšu? Přeci proto, že se tam snadno nakoupí všechny dětské dárky! Obzvláště máte-li jich v hlavě více. Ušetří vám to čas hledání. A jako už dvojnásobná matka můžu potvrdit, že každá minuta se počítá. Už teď vím, že nejspíš vyhledávač Bembo.cz využiju v květnu, až budu přemýšlet nad dárky k narozeninám těm mým malým Blížencům.


Jaké dárky tam najdete?

Tak rozhodně hračky. Spousta hraček. Jsou rozdělené do kategorií, které se dají ještě vyfiltrovat podle vlastností, barev, značek i ceny, kterou jste ochotni investovat. Jako dárek ale klidně poslouží i nějaká ta paráda na sebe nebo třeba nový nábytek do pokojíku. A co teprve sportovní vybavení. Prvňáčkům můžete vybrat jejich první školní aktovku, kreativním dětem všemožné výtvarné potřeby, čtení-chtivým zase pěkné dětské knihy.

V Bembo vyhledávači pořídíte parádní dárky.

Nenajdete tu dárky jen pro děti, ale i pro těhotné a maminky. Těhotenské oblečení, kojící polštáře, šátky a nosítka, všechny ty chytré knihy pro začínající rodiče, kočárky, autosedačky, kosmetiku, vitamíny…

Sečteno a podtrženo, mají tam toho vážně hodně. Vsadím boty, že si vyberete. Nebojte, díky všem těm kategoriím a filtracím se rozhodně neztratíte. (A jestli potřebujete tip, co za dárek vlastně máte hledat, určitě si nezapomeňte pro inspiraci pročíst sekci DĚTI tu na DárkoBlogu.)


Soutěživí, sbírejte Zlaťáky

Je to tak. Bembo myslí na nás všechny, co máme soutěživého ducha a pořád se snažíme konečně taky něco vyhrát. Když se na vyhledávač zaregistrujete a budete dostatečně aktivní, můžete si přijít k pěkným věcičkám. Je potřeba nasbírat dost Zlaťáků na to, abyste si na svou výhru mohli vsadit. Jak na to?

 • Sbírejte zlaťáky a vyhrajte! Vyhledávač Bembo naděluje!Pozvěte k registraci na Bembo kamarády a za každého dostanete 3 stovky.
 • Nakupte přes Bembo a taky k vám dopluje nějaká ta sumička.
 • Pište uživatelské recenze ke všemu, co máte vyzkoušené, a budete mít Zlaťáků plné kapsy.
 • Soutěžte na sociálních sítích. Každý den se na Bembo facebookuinstagramu vyhlásí otázka, na kterou když odpovíte, můžete vyhrát až 500 Zlaťáků. A vyhrává 5 lidí, takže šance jsou veliké.

Logika je následující. Čím víc aktivity, tím víc zlaťáků. Čím víc zlaťáků, tím větší možnost vyhrát vámi vybranou věc. Jen si prohlédněte, o co se právě teď soutěží. Jestli se do toho rovnou pustíte, držím vám palce. 😉


Takže malé shrnutí na závěr. Proč že je Bembo bomba k nakupování nejen dárků nejen pro děti?

Plusy

 • Je toho tam opravdu hodně.
 • Není nutné googlit e-shop za e-shopem. Máte to na jednom místě.
 • Dobře se hledá, třídí a kategorizuje.
 • I když nevíte, co přesně hledat, určitě vám něco padne do oka.
 • Bembo vás upozorní na slevy, slevové kupóny i dopravu zdarma.
 • Vyhledá pro vás nejlepší cenu.
 • Najdete tam recenze a zkušenosti od lidí jako jste vy.
 • Můžete vyhrát super ceny.

Mínusy

 • Může se stát, že u toho prosedíte nejeden večer.
 • Bude se vám to tak líbit, že můžete mít v půlce měsíce prázdnou peněženku
  (ale za to spokojené děti).
 • Pozor, soutěžení vyvolává závislost!

Používáte vyhledávače a hledáte nejlepší cenu nebo raději zabrousíte do svých ověřených e-shopů? Pochlubte se v komentáři.

Článek je sponzorovaný.

.
Víc takových recenzí a dárkotipy přímo do e-mailu?
Prozraď mi ho a dárková pošta bude chodit rovnou za tebou.
Staneme se spolu mistry v dávání dárků?
.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *