Recenze: Tulidlo – ten nejlepší společník do postele


Recenze / Neděle, 13 listopadu, 2022

Mám pro vás velkou novinu. Už pár dní nejsme v posteli čtyři. (Ano, obě děti spí s námi na naší 2 x 2 metry velké válendě.) Je nás teď pět. Já, muž, Baru, Beník a … Tulidlo. Cože to? Takový dlooouhý polštář zvláštního tvaru. Abych vám to vysvětlila: Už nějaký ten pátek usínám zásadně s polštářkem, který si strkám pod nohu. Když jsem byla těhotná, potřebovala jsem ještě další pod břicho. Nu, a pak taky potřebuju jeden pod hlavou. Tak si představte, že s Tulidlem nepotřebujete vůbec žádný další polštář. Paráda, že?

Mohli byste namítnout, že už v posteli přeci tulidla mám. Ta živá. Jako své děti. No ano. Nepopírám, že mě pěkně utiskují. Z každé strany jedno. Aby se člověk bál, že je zalehne. Tak to se vám s Tulidlem nestane. To se totiž zalehnout může.


Tulidlo pro každého – povinně!

Když Tulidlo dorazilo domů, hned jsem ho musela vyzkoušet. Řeknu vám, byla to láska na první zalehnutí. Zavřela jsem oči a… Nebýt mých dětiček, které se dožadovaly večeře, asi bych se probudila až ráno.

Originální dárek pro maminku - Tulííítko

Tahle recenze by se klidně mohla stát pohádkou s názvem „Jak mi moje tulidlo ukradlo moje tulidlo“, protože můj nový mazlicí polštář mi okamžitě zabrala má čtyřletá Baru. To jsem ještě netušila, že ho později zalehne i muž. Už pár dní tedy s Tulidlem usínáme postupně. Nejdřív si ho vezme Baruška, která se ale ve spánku naštěstí odkulí, takže si ho může převzít muž, který chodí spát se slepicema, a já, až dopíšu články na blog (asi tak kolem půlnoci), mu ho pak sprostě ukradnu. Samozřejmě, ideální by bylo, kdyby měl každý Tulidlo svoje. Otázka je, jestli bychom se pořád ještě vešli do jedné postele…?

POZOR! Kupte Tulidlo s 10% SLEVOU!
Slevový kód:dartulidlo10
Sleva platí od 15. do 29. listopadu 2022

TULIDLO KOUPÍŠ TADY


V jakých polohách se mazlíme?

Úplně nejoblíbenější je tak zvaná „stabilizovaná poloha“. Při ní se můžu oddávat klidně jen lehkému poobědovému odpočinku, samozřejmě se zavřenýma očima (jakože dělám, že spím, takže trvá třeba dlouhých pět minut, než děti zjistí, že ne). Mohla bych v ní spát ale třeba celou noc (což se mi bohužel ještě nepodařilo, protože kojení).

Dalšími možnými polohami, které musíte vyzkoušet, jsou „hups na břicho“ nebo „zalehni na záda“. Tulidlo je narovnané pěkně pod vámi, nikde nic netlačí a je vám tak nějak krásně měkoučko. Zajímalo by mě, co by na to řekla Princezna na hrášku.

V neposlední řadě můžete Tulidlo použít jako takový „podhlavník“. Protože je 152 cm dlouhé, může se na něj vedle sebe vyrovnat klidně celá rodinka. Abych ale nezapomněla zmínit, dá se koupit i v dětské velikosti (132 cm).

To mi připomíná, že jsme ještě nevyzkoušeli nějakou tu polohu v páru, nebo tedy vlastně v trojce. Tulidlo se totiž prý dá použít i při dospělácké zábavě. Píšu si za domácí úkol.

No a jsem zvědavá, jaké další polohy vymyslí má dítka. Jejich kreativita totiž nezná mezí.


Zkrátka a dobře, když to sesumíruju, tak už po pár dnech používání můžu se 100% jistotou říct, že je to vážně bezva věc, a když ji někomu dáte darem, věřte, že sklidíte úspěch! Má totiž jen samé výhody a pozitiva. Koukejte. 👇

Výhody

 • Přitulení k Tulidlu vám navodí psychickou pohodu a pocit bezpečí.
 • Protože budete spát ve správné poloze, pomůže vám zajistit optimální držení těla.
 • Díky podpoře vašeho těla se parádně uvolníte a upadnete tak do hluboké relaxace.
 • Ráno se probudíte svěží a vyspíte se rozhodně dorůžova.
 • Díky anatomickému tvaru vás třeba i přestanou bolet záda nebo kyčle.
 • K Tulidlu dostanete i praktický obal, takže si ho můžete vzít kamkoli jen pojedete.
 • Vrchní obleček Tulidla je v podstatě povlečení, které můžete normálně vyprat.
 • Když výplň v Tulidlu po delším čase náhodou slehne, dá se snadno doplnit.
 • S Tulidlem se nejen skvěle odpočívá a spí, ale také hraje.

A obrovská výhoda na závěr:

 • S Tulidlem můžete jít hned na prvním rande bez výčitek do postele!

Jako bonus tu pro vás mám vlastně ještě několik výhod, proč je lepší se tulit s Tulidlem místo s chlapem: Je měkké, netlačí vás žádné kosti, nesmrdí mu z pusy, nechrápe, nehýbe se, nemluví, nepr… no dobrá, to by stačilo.


Po nějakém tom přemýšlení jsem přeci jenom přišla na dvě nevýhody. 👇

Nevýhody

 • Pokud se mladší dožaduje kojení (což je zatím stále co dvě hodiny), Tulidlo musí stranou. Jak já se těším, až se budu moct nerušeně tulit celou noc!
 • Připravte se na to, že o Tulidlo se budete prát. Co takhle objednat rovnou dva nebo tři kousky?

Pro koho bude Tulidlo super dárek?

 • Rozhodně pro každou unavenou matku. Ta totiž potřebuje hlavně dvě věci: to nejsilnější kafe, v případě, že není čas k odpočinku, a Tulidlo pro případ, kdy se najde chvilka na spaní.
 • Pro každou těhotnou ženu, protože vyspat se dobře, obzvláště v posledních měsících před porodem, je tak trochu scifi. A ne, kojicí polštář tomu nepomůže. Nejen, že je zatočený, ale chyběl by mi ten anatomický tvar. Naopak, Tulidlo se potom dá stočit, jak potřebujete, a můžete ho tak využít jako kojící.
 • Pro všechny, co si stěžují, že je bolí záda, kyčle nebo kolena.
 • Ideální dárek pro nezadané, kteří na tulení v posteli prostě nikoho nemají.
 • Klidně ale i pro zadané, protože to určitě bude jediný povolený milenec v posteli.

POZOR! Kupte Tulidlo s 10% SLEVOU!
Slevový kód:dartulidlo10
Sleva platí od 15. do 29. listopadu 2022

TULIDLO KOUPÍŠ TADY


A k čemu se v noci (ale i ve dne) tulíte vy? 🙂

.
Víc takových recenzí a dárkotipy přímo do e-mailu?
Prozraď mi ho a dárková pošta bude chodit rovnou za tebou.
Staneme se spolu mistry v dávání dárků?
.
.
.
Děkuji z celého 💜 výrobci Vasrelax za věnování jednoho tulícího kusu k recenzi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *