Recenze: Dárkové balení čajů Ahmad Tea – lahodný dárek v luxusní dóze


Recenze / Středa, 16 listopadu, 2022

Vždycky říkám: „Když nevíte, co by, pořiďte nějaký jedlý nebo pitelný dárek.“. Prostě něco, co se spotřebuje a zbytečně se na to nepráší. Jaké jsou možnosti z dárků, co se dají vypít? Jasné, každého hned napadne nějaká ta lahvinka alkoholu, ale co třeba kafe, výtečný levandulový sirup, zázračný bylinkový elixír… anebo dárkové balení čajů?


Když dárkové balení čajů, tak kvalitní

Když mi přišla nabídka na vyzkoušení čajů značky Ahmad Tea, hned jsem se zaradovala. Přišla totiž právě včas. Venku začíná sychravý podzim a to je přesně ta doba, kdy začínám čajovat. Od podzimu až do jara. V létě tak maximálně nějaký bylinkový, a nejlíp vychlazený.

Jaké čaje piju? Dřív jsem milovala černý čaj Earl Grey a nic jiného nepila. V práci jsem si na probuzení sem tam dala čaj zelený. Pak přišlo bylinkové období, od máty až po kontryhel… V těhotenství mi bylinky přestaly chutnat, tak jsem přesedlala na Roibos. S malými dětmi jsem víc kafovala (to víte, náročné noční buzení). A teď? Jsem tak trochu nevěrnice, páč to střídám. Takže mi dárkové balení čajů, ve kterém najdu víc různých druhů, přišlo vskutku vhod.


Co mi vlastně přišlo?

Dvě nádherné dózy od Ahmad Tea. Vypadají luxusně. Vlastně už je ani nemusíte balit. Stačí přidat mašli a krásný dárek je na světě. A když se čaje dopijí, plechová krabička může posloužit na cokoliv. Napadá mě třeba: schovka na dobroty, na fotky a jiné vzpomínky a poklady…nebo i na šicí potřeby. Však už se s Baru hádáme o tom, čí bude ta krásná bílá dóza s ornamenty!

Dárkové balení čajů od Ahmad Tea - krásný dárek


TEA TREASURE – kolekce černých a zelených čajů

Tahle dóza je vskutku čajový poklad. Skrývá v sobě 6 ceněných směsí… od uklidňujícího černého čaje přes osvěžující mátový až po očistný zelený. Něco pro mě. Celkem v balení najdete 60 čajových sáčků, zabalených každý zvlášť, aby si zachovali svou opravdovou chuť.

Jak mi čaje chutnají? Čtěte dál… Musím ještě upřesnit, že už si čaje vůbec nesladím. Výjimečně černý čaj, ale to to musí být ten obyčejný Pigi. Takže do toho:

 • Jasmínová romance – Jako první ochutnávám Jasmínovou romanci. Mám dnes podzimní náladu. Zapaluji svíčku a zalévám čaj… Hned se krásně rozvoní. Poslední dobou jsem pila hlavně Roibos, takže je to pro mě opravdu změna chutí. Je moc dobrý.
  .
 • Earl Grey – Voní přesně tak, jak pravý Earl Grey má. Když černý čaj, tak si vybírám zásadně Earl Grey, protože se mu žádný jiný nevyrovná. Výjimečně si ho i osladím. A tenhle od Ahmad Tea je výborný s i bez cukru.
  .
 • English Tea No. 1 – Do tohoto čaje se zbláznil můj muž. Normálně čaj nepije, ale po ochutnání tohoto zase začal. Nenechal mi ani jeden vzorek, takže jsem neměla šanci ochutnat. Ale už to o něčem vypovídá. 
  .
 • English Breakfast – Klasický anglický černý čaj, který když se dostatečně vylouhuje, bude výborný i s mlékem (tak jak to pijí praví Britové). Mně mléko nedělá dobře, takže zkoušet raději nebudu. Ale je to všeobecně dobrý černý čaj.
  .
 • Mint Mystique – Voní vskutku mysticky. Ne jako ty laciné mátové čaje. Jemný bylinkový čaj, který zklidňuje.
  .
 • Green Tea Pure – Zelený čaj často nepiju, takže na mě působí možná víc než kafe. Ideální pro probuzení a psaní článků. Tak trochu mě to nakopne a hned jsem víc zapálená do práce. Chuťově je moc dobrý. Dřív jsem si dávala do zeleného čaje pár kapek citronu, ale tenhle mi chutná takový, jaký je.

TEA TREASURE KOUPÍŠ TADY


DREAM COLLECTION – ovocné čaje

V dárkovém balení čajů Dream Collection objevíte 4 druhy ovocných čajů – 32 sáčků, dokonalých pro všechny snílky a milovníky ovoce. Jsou to vskutku zajímavé kombinace:

 • Jahody a Chilli
 • Mango a Pomeranč
 • Borůvky a Skořice
 • Broskve a Maliny

Musím se přiznat, že já ovocným čajům moc neholduji, za to mé děti je milují! Nejvíc jim chutná kombinace broskví a malin a na druhém místě jsou jahody (to chilli prý vůbec nepálí). Vtipné je, že u mne boduje spíš mango s pomerančem a borůvky se skořicí (hmmm, ta skořice má výraznou a opravdu libou chuť). Skvěle se doplňujeme, co říkáte?

DREAM COLLECTION KOUPÍŠ TADY


Proč AHMAD TEA?

AHMAD TEA je rodinná firma, která sídlí ve Velké Británii. Byla prý založena z vášně a lásky k tomu nejlepšímu čaji. Čerpají z bohatých zkušeností čtyř generací a jsou si vědomi toho, jakou významnou roli hraje čaj v každodenním životě takřka všech lidí na světě. Proto chtějí lidem dopřávat opravdu to nejlepší! Čaje Ahmad Tea jsou tradiční, ze 100% přírodních ingrediencí. S touto značkou si zkrátka můžete být jistí, že nešlápnete vedle.

A já to můžu potvrdit, protože Earl Grey od Ahmad Tea je ten nejlepší, co jsem zatím pila. Všechny Ahmad čaje chutnají vážně mnohem, mnohem lépe než ty levné ze supermarketů. Tak neváhejte a pořiďte, ať už sobě nebo jako dárek pro někoho, některé dárkové balení čajů. Nebudete litovat!

ČAJE KOUPÍŠ TADY


Pro koho bude dárkové balení čajů skvělý dárek?

 • Pro babičky nebo tchyně, které jistě nejen že rády čaje pijí, ale také moc rády hostí své kamarádky, vnoučata… A takový čaj k nějakému dobrému koláči se vždycky hodí.
 • Pro všechny svobodné duše, které si rády vychutnají lahodný šálek ať už v práci nebo doma v teplíčku.
 • Pro maminky i těhotné, které třeba nemůžou pít kávu a rády se zahřejí horkým nápojem.
 • Pro kamarády, protože pamatujete na Sheldona z Big Bang Theory? Když se objeví nějaká ta bolístka, horký nápoj vždy vše spraví.
 • Pro každého, kdo si rád vychutná lahodný šálek.

ČAJE KOUPÍŠ TADY

.
Hledáte levné, přesto krásné dárky?
Mrkněte ještě na 👇
20 tipů na dárky do 300 Kč, které potěší.
.

Dostali už někdy dárkové balení čajů? 
Nebo jste spíš na kafe a čaje raději dáváte ostatním?
Pojďme diskutovat v komentářích.

.
Chceš dárkotipy a recenze do e-mailu?
Prozraď mi ho a dárková pošta bude chodit přímo za tebou.
Staneme se spolu mistry v dávání dárků?
.
.
.
💜 Děkuji moc AhmadTea.cz, že jsem mohla tyto dárkové balení čajů vyzkoušet.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *