10 tipů na dárek pro hudebníky i pro všechny, co hudbu prostě milují


DárkoTipy / Středa, 7 prosince, 2022

Jsem taky tak trochu hudebník (kdo mě zná, ví, že odmala zpívám, umím zahrát pár písní na různé hudební nástroje a skládám dětské písně), takže když jsem objevila e-shop Hudebníkům.cz, byla jsem nadšená. Je to ryze český e-shop, který založili sami hudebníci, aby sobě i svým hudebním kolegům mohli dopřát stylové dárky. Jen si přečtěte poutavý příběh o vzniku této myšlenky. Jestli tedy hledáte parádní dárek pro hudebníky, který je opravdu potěší, čtěte dál.

Super dárky pro hudebníky!

Koho obdarovat hudebními dárky?

  • Rozhodně aktivní muzikanty a všechny, co hrají na hudební nástroje nebo jakýmkoli způsobem hudbu tvoří.
  • Hudební dárek určitě ocení i každá zpěvačka nebo zpěvák. Nechodí náhodou vaše kamarádka zpívat do sboru?
  • Dále tu máme učitele a učitelky ze ZUŠky, ale i ze základky nebo ze školky.
  • Pak tu jsou ještě zvukaři, hudební manažeři, muzikologové, sbormistři, výrobce hudebních nástrojů…
  • A v neposlední řadě také děti, které se třeba na hudební nástroje teprve učí.
  • Hudební dárek bude ale super i pro každého, kdo hudbu prostě miluje a má neustále sluchátka na uších.

Jaký dárek pro hudebníky vybrat?

Ideální je, když budoucího obdarovaného dobře znáte a víte, co má rád nebo co potřebuje. Co v e-shopu vlastně najdete? Spoustu parádních věcí, na kterých jsou různé hudební motivy jako jsou noty, notové osnovy, houslový klíč nebo hudební nástroje.

Hudební dárky můžete vybírat z různých kategorií – od doplňků do domova, přes slušivou bižuterii, oblečení s potiskem, módní doplňky, různé papírnické výrobky a spoustu dalších malých drobností, co potěší.

Abych vám výběr zjednodušila, prošla jsem celý e-shop a dala do kupy 10 tipů na dárek pro hudebníky, se kterými budete mít určitě úspěch.


1. Tričko s hudebním vtípkem

V kategorii oblečení s hudebním motivem se mi nejvíc líbí triko s hudebním vtipem. Skvělý kousek pro kamarády, co rozhodně nejsou žádná béčka. Co takhle stejným tričkem vyladit celou kapelu?

Hudební triko s muzikantským vtipem

2. Látkové kapesníky s partiturou

Je mi jasné, že spousta z nás používá kapesníky papírové, ale z vlastní zkušenosti můžu říct, že když máte fakt rýmu, nejlepší je stejně ten látkový. Proto bych se vůbec nerozmýšlela nad tím obdarovat hudebníka tímto balením látkových kapesníků s potiskem notových partitur a houslovým klíčem. Navíc, jsou zabaleny v luxusní dárkové krabičce, takže to bude opravdu super dárek pro hudebníky.

Látkové kapesníky s notami pro hudebníky

3. Hrnek s notami a hudebními nástroji

Hrnek je vděčný dárek a já se musím přiznat, že hrníčky dostávám hrozně ráda (však se mi taky každou chvíli nějaký rozbije). A když vyberete tento „Zmlkni“ hrnek s pauzou s korunkou, každému muzikantovi bude jasné, že teď je vaše chvíle klidu a nikdo by vás neměl rušit.

4. Hudební šperk 

Každá slečna jistě ocení bižuterní šperk s hudebními motivy, který může hrdě nosit na každém koncertě. Třeba takový houslový klíč je krásný symbol, se kterým žena rozhodně zazáří. Vybrat si můžete náušnice, brož, náhrdelník nebo náramek.

Dárek pro sličné hudebnice

5. Deštník nejen pro klavíristy

Proplétat se kapkami jedině s deštníkem s černo-bílými klapkami… aneb elegance za každého počasí. Já nevím, jak vy, ale já deštník vždycky někde zapomenu, takže nový by se mi hodil. A rozhodně taky všem muzikantům.

Deštník s klávesami - elegance za každého počasí

6. Šála nebo tunel s notami

Každá správná zpěvačka si svůj krk v zimě zásadně chrání, aby nepřišla o své zlato v hrdle. Proto bude určitě nadšená z šálky nebo tunelu s hudebním motivem. A pozor, taková šálka s notami bude jistě i parádní módní doplněk pro sboristky.

Hudební šálka - skvělý dárek nejen pro sboristky

7. Kravata či motýlek pro pány muzikanty

Ovšem, takový parádní motýlek určitě ocení všichni hráči big bandu nebo komorního orchestru. A rozhodně i ti, co by si normálně motýlek na sebe ani za nic nevzali. Stačí vybrat ten správný nástroj. Nebo raději notovou kravatu? Ať tak, či tak, bude to dárek pro hudebníky s velkým D. 

Motýlek s kytarou je bomba dárek!

8. USB flash disk jako hudební nástroj

Sháníte jen menší dárek pro hudebníky? Tak tenhle bude i praktický – USB flash disk, který vypadá jako hudební nástroj. Je libo kytara, klavír, housle nebo violoncello? Nebo raději mikrofon? Má kapacitu 8 GB, kam se jistě vejdou stovky elektronických not a partitur.

USB flashka - praktický dárek pro muzikanty

9. Hudebnické povlečení

Zachumlat se do not? To je jistě sen každého hudebníka. V takovém notovém povlečení ho budou jistě hned napadat samé skvělé melodie. 

Povlečení s notami - úžasný dárek pro muzikanty

10. Karetní hra Já mám! Kdo má?

A co děti? Mají si s čím hrát? Jestli ne, pořiďte jim jednu z karetních her, díky kterým budou umět pojmenovat různé hudební nástroje, nebo se naučí délky not a pomlk, druhy rytmů, taktů a všelijakých hudebních symbolů… aneb hudební nauka hrou.

Hudební hra jako dárek pro děti


Bonusový tip:

Nezapomeňte dárky zabalit do hudebního balicího papíru nebo hudební dárkové tašky!

Hudební dárek do hudebního balicího papíru


Všechny tyto věcičky najdete v e-shopu Hudebnikum.cz.
Chcete se podívat na další dárky pro hudebníky?
👇👇👇

DO E-SHOPU TUDY

E-shop Hudebnikum.cz najdete taky na FBInstagramu a nově i TikToku.


Který dárek pro hudebníky byste si vybrali sami pro sebe?
Napište nám do komentáře. 😉

.
Dárkotipy přímo do e-mailu?
Prozraď mi ho a dárková pošta bude chodit rovnou za tebou.
Staneme se spolu mistry v dávání dárků?
.
.
 
Článek je sponzorovaný.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *