TOP dárky roku 2022 nejen z pod stromečku, které fakt potěšily


DárkoTipy / Pátek, 30 prosince, 2022

Tak je to za námi a zase za rok. Někdo si oddechne, někomu je to líto… (ehm, asi patřím do obou kategorií zároveň) a děti by nejraději Vánoce měly každý den (ale kam bychom všechny ty dárky dali? :-))). Na konci roku se většinou hodnotí rok uplynulý, a tak jsem se rozhodla shrnout, jaké dárky se za letošní rok v naší rodině povedly nejlépe. Ať už byly k narozeninám, nebo jsme si je rozbalili pod stromečkem. Jaké jsou tedy TOP dárky roku 2022?


1. UBONGO

Hra, kterou už hrají tisíce lidí po světě. Konečně jí máme taky. Dárek pro celou rodinu. Právě jsme jí vyzkoušeli poprvé a jsme nadšení. Baru i já. A už se těším, až si dám partičku s mužem. Super na Ubongu je, že jí můžete hrát tak, že děti hrají lehčí variantu a vy těžší, takže mají šanci vás porazit (a taky že porazí!).

TOP dárek pro celou rodinu

KOUPÍŠ TADY

.
Tipy na další deskové hry? 👇

2. FOTOKNIHA

Pro babičky i dědy rozhodně TOP dárek! Co je víc, než mít fotky svých vnoučátek kdykoli po ruce? Když je zrovna nemají živá u sebe, alespoň se jimi můžou kochat na obrázcích. Však je to ta největší radost snad všech prarodičů. Dá sice zabrat takovou fotoknihu připravit, ale rozhodně to stojí za to.

Fotokniha je super dárek nejen pro babičky

KOUPÍŠ TADY


3. oHROMný časopis

Když jsem objevila, že se nedají tisknout jen fotoknihy, ale i časopisy, měla jsem nápad – dám do kupy peprné rodinné fotky a udělám z toho bulvární časopis! Roční vydání… ke každé fotce bulvární nadpis nebo krátký popisek… aneb rodinné drby roku 2022. Trošku jsem se bála, jestli jsem něco nepřestřelila, ale nakonec měl časopis velký úspěch a skvěle pobavil.

TOP dárek - rodinný bulvární časopis

KOUPÍŠ TADY

.
Víc fotodárků? 👇

4. PARFÉM nejen pro muže

Co k narozeninám pro muže? Ten můj slaví v listopadu, takže to chce dvojitou dávku tipů najednou. Řekl mi: „Nech si nápady na Vánoce.“, něco jsem mu ale přeci musela dát. A tak jsem si všimla, že už mu dochází jeho oblíbený parfém

Ponaučení zní: Podívej se, co budoucímu obdarovanému dochází. Nová zásoba ho nastopro potěší. (Pro jistotu se ještě nenápadně ujisti, jestli je s tím spokojený.)

Parfém - jistota top dárku pro muže i ženy

KOUPÍŠ TADY


5. Elektrický kartáček na zuby

Několikrát se během roku zmínil, že si snad koupí ten sonický kartáček na zuby. A nekoupil. Výborně! Tomu říkám nápověda. Tak si ho rozbalil pod stromečkem. To bylo radosti. „Jééé, to jsem přesně potřeboval!“

Ponaučení zní: Kupte to, o čem několikrát řekne, že si určitě koupí (a pořád nic).

Sonický kartáček - TOP dárek poslední roky

KOUPÍŠ TADY

.
Další dárky pro muže? 👇

6. L.O.L. panenky

Pro mě předražená ošklivá gumová panenka, ale pro mou šestiletou Baru hodiny povídání si a hraní příběhů. I Beník miluje svoje DUPLO panáčky a dinosaury, Baru má L.O.L. panenkypostavičky, ať už jakékoli, zkrátka u dětí frčí.

TOP dárek pro holčičky

KOUPÍŠ TADY


7. Vysílačky

Když jsem běhala s dětmi po parku, schovávala se za stromy a do vysílačky říkala: „Agente, podezřelá osoba vlevo na cestě!“, došlo mi, že jsem si vysílačky jako malá taky vždycky přála. A tak je teď máme a můžu si je užít s dětmi. 🙂

Vysílačky - super dárek pro děti!

KOUPÍŠ TADY


8. Kreslicí tabulka

Děti dostaly každý svou kreslicí tabulku k narozeninám. Od té doby s námi jezdí všude. Je skvělá do auta, na dovolené… ale děti jí tahají i k babičkám, na výlety… Není jen na kreslení. Můžeme s ní hrát hry jako třeba Šibenice nebo hádání obrázků (super pomůcka pro hru Aktivity). Pro malé i velké děti.

Kreslicí tabulka - parádní dárek pro všechny

KOUPÍŠ TADY


9. LEGO

Kdyby neexistovalo, co bychom těm našim dětem dávali? Ať už pravé LEGO nebo DUPLO. Pro nejmenší i pro ty velké. LEGO právem patří mezi TOP dárky. Jediný vroubek to má, že je z plastu. Nutno však podotknout, že o problému s plastem výrobce ví a usilovně vymýšlí, jakým materiálem ho nahradit. Doufejme, že se to brzy povede, aniž by stavebnice ztratila na kvalitě.

LEGO - skvělá stavebnice - TOP dárek

KOUPÍŠ TADY

.
Víc tipů na dárky pro děti? 👇

10. Wellness pobyt

Pokud chcete dát větší dárek, s wellness pobytem, kde si může dotyčný/á odpočinout a aspoň na dva, tři dny vypadnout ze svého stereotypu, nikdy neuděláte chybu. Ocení ho jak mamka od dětí (jo!!!), tak babička s dědou anebo kamarádka či sestra k narozeninám!

Nápady na svatební dary

KOUPÍŠ TADY


11. Ponožky

Tuhle jsem viděla vtip, kdy dítě znuděně odhazuje ponožky pod stromeček a dospělák má neskutečnou radost! Je to tak. Ponožek totiž není nikdy dost. Nevím, jak je to možné, ale sám si je člověk kupuje opravdu výjimečně. Takže když si je rozbalí pod stromkem, super! Jsou to zkrátka TOP dárky. Když praktický dárek, tak určitě ponožky! Ať už jsou sportovní nebo třeba s veselými obrázky.

Veselé ponožky patří mezi dárky do 300 Kč

KOUPÍŠ TADY


12. Vstupenky na koncert

Kapela J.A.R. mě nikdy nepřestane bavit. Jejich koncert je vždycky jízda, takže když jsem si rozbalila vstupenky na tradiční aprílový koncert v Lucerna Music Baru, zajásala jsem! (Hurááá, zase po letech do Prahy za kultůrou!) 

Pokud tedy víte, co dotyčný rád, ať už je to hudba, kino nebo divadlo, rozhodně s takovým dárkem zabodujete.

Dárek pro dědu - vstupenky

KOUPÍŠ TADY


13. Poukázka do Planetária

TOP dárky pro celou rodinu nám dala babička – poukázky na vstup pro celou rodinu do Planetária. Bude to rozhodně zajímavý zážitek a za odměnu vezmeme babičku s námi! Už se těšíme! Poukázky na podobné akce a výlety najdete třeba v e-shopu Skvěléčesko.cz.

Vstupenky pro celou rodinu

KOUPÍŠ TADY


A jaké jsou vaše TOP dárky roku 2022? Pochlubte se!

.
Chceš dárkotipy přímo do e-mailu?
Prozraď mi ho a dárková pošta bude chodit rovnou za tebou.
Staneme se spolu mistry v dávání dárků?
.
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *