DárkoBlog.cz slaví výročí a má tu pro vás dáreček


Soutěže / Středa, 4 září, 2019

Moji milí, je to tak! Už jeden celý dlouhý rok po nocích zavařuju klávesnici mého noťase (a budím tím prý mého chlapa, protože moje prsty do toho prostě buší všemi deseti). Nu a na počest tohoto významného výročí jsem se rozhodla uspořádat zase jednu soutěž.

 

Tentokrát jsem se dala do kupy s e-shopem Giftisimo, kteří si říkají specialisté na balení dárků (a to jaksi ladí s mým blogem, že?). Věnovali nám/vám do soutěže originální balicí set.

Papír černý jako tabule, fixa bílá jako křída, k tomu vaše kreativita. To vše omotáte přírodní stuhou a čupr dárek je na světě. Více o setu se dozvíte tu: https://www.giftishop.cz/set-s-cernym-balicim-papirem-a-fixou/

Kdopak z vás zabalí dárky do této super balicí sady?

Pojďte soutěžit! Stačí kliknout na fialový puntík a následovat pokyny na FB. 😉👉

Držím palce!

Vaše Veru z DárkoBlogu

2 Komentáře “DárkoBlog.cz slaví výročí a má tu pro vás dáreček”

  1. Hezky den, natesena jsem vyhledala stranky giftishop.cz, ale neexistuji, tak se chci zeptat zda se daji potreby na toto baleni sehnat jinde… dekuji moc.. Petra

    1. Hezký den, Petro, dívala jsem se a máte pravdu. Giftishop zmizel. To je mi líto. A všude mají tabulový papír vyprodaný. Leda mě napadá, jestli někde nebudou mít prostě jen jednobarevný černý balicí papír?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *