30 tipů, díky kterým budete dávat ty nejlepší dárky


Tlachání / Úterý, 10 prosince, 2019

„Frčí e-booky, tak to abych taky nějaký napsala!“, říkala jsem si takhle loni, když jsem zakládala tenhleten DárkoBlog. Nojo, jenže, to se lehko řekne a těžko činí. Kór když máte doma jednu neposednou dvou(později tří)leťačku, jste těhotní a není vám úplně nejlíp a pak se s obřím pupkem posadíte tak tak ke stolu a málem nedosáhnete na počítač. No a co teprve, když je na světě mimino, co toho přes den moc nenaspí? A navíc se musí pořád pusinkovat… tak kde vzít ten čas? Věřte, nevěřte, povedlo se. Jako sama se tomu divím. I když….

Ono to není žádné veledílo vlastně. Je to jen 14 popsaných A5 stran docela velkým písmem. Úvodních pár vět, jeden citát a 30 bodů. Myslím, že se to dá přečíst tak do deseti minut (stopne to někdo?).

Takže proč si toto veledílo přečíst?

  • Protože chcete své milé obdarovávat samými správnými dary.
  • Protože pár bodů vás určitě trkne a nakopne.
  • Protože vás to fakt inspiruje.
  • Protože chcete dárky řešit snadno a včas.
    A ten nejdůležitější bod na konec:
  • Protože jsem milá holka a pro ty moje „modrý voči“ (ve skutečnosti jsou tedy zeleno-šedý, ale to se neříká).

Jako dala jsem si záležet i na vizuální stránce. Je to plné fialových puntíků. (Kdybyste někdo náhodou neměl rád fialovou barvu, napište mi. Převedu vám to do černobílé verze, aby vás to při čtení neiritovalo.)

Tak jen vzhůru do toho… Nebojte, je to ZDARMA!

Stačí prozradit e-mail a v poště přistane odkaz, kde e-book bude ke stažení.


* Ještě musím informovat, že se tím zároveň přihlásíte k odběru dárkotipů přímo do e-mailu. Ale to se hodí, no ne? Nebojte, žádný spam. Max. jednou měsíčně, čestný pionýrský! A když tak najdete dole tlačítko „Odhlásit“.


A jestli se vám e-book líbí, dejte mi určitě vědět. Potěší to. 😁

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *