Adrenalinový zážitek jako dárek? 10 tipů na ty nejlepší


DárkoTipy / Středa, 18 května, 2022
Chcete oslavenci darovat něco, na co se nezapomíná? Má dobrodružnou povahu a ničeho se jen tak nezalekne? Tak to se vůbec nemusíte bát. Věřím, že adrenalinový zážitek jako dárek bude pro něj to pravé ořechové!
 
Váháte jaký zvolit? Ve vodě, ve vzduchu nebo snad za volantem? Vybrala jsem pro vás 10 tipů na ty nejlepší adrenalinové zážitky, co jsou k mání. Dívejte!

Jen tak se proletět

Taky se vám někdy zdá o tom, že létáte? Už to nemusí být jen sen. Můžete si to vyzkoušet i v reálu díky létání ve větrném tunelu. Tenhle tunel má v průměru 4,3 metrů a vzduch v něm fičí rychlostí 200 – 270 km/h. Tomu říkám vítr ve vlasech! Díky tomu zažijete v podstatě seskok z letadla, aniž byste se museli bát výšek. Není to paráda?

A co je nejvíc, můžete si to připojit i s virtuální realitou. Ať už se pomocí speciální brýlí stanete parašutistou nebo budete padat ve vesmíru, rozhodně to bude adrenalin!

Darujte létání! Darujte adrenalinový dárek!

KOUPÍŠ TADY


Nepotřebovat pobřežní hlídku

Toužili jste si někdy zasurfovat jako Dylan z Beverli Hills? Nemusíte jezdit nikam k moři, stačí si zaletět do Surf Arény do Letňan a surfovat na umělé vlně. Surfaři profíci vás tam rozhodně nepotopí, nýbrž naučí základy i různé tríčky, abyste si připadali jakože fakt cool! Zvládnou to prý už děti od 6 let, takže zážitek takřka pro kohokoli. Já bych šla do toho, co vy?

Surfování jako adrenalinový zážitek pro oslavence

KOUPÍŠ TADY


Vznášet se a kochat výhledem

Spousta lidí, když chce dát adrenalinový zážitek jako dárek, pořídí poukázku na vyhlídkový let balonem. „Jakýpak adrenalin? Vždyť se tam jen stojí a kouká!“, říkáte si? Pravda. Každý ale nemá koule na to se hned vrhat do vln nebo někam po hlavě. A věřte, že když si představíte, že vás vezme vítr nebo přistanete na stromě, i to vám řádně vyplaví hormony napětí. A k tomu ten výhled! Doufám, že jednou taky poletím… Už teď mi z toho buší srdce.

Pro let rozhodně doporučuju firmu Braun lítá, protože: vás jako jediní u toho natočí 360° kamerou, nepoletíte s davem, ale pěkně v soukromí, a to rovnou přímo s majitelem balónu. Zásadně za hezkého počasí, nemusíte se tedy ničeho bát. 

Let balonem je nejoblíbenější adrenalinový zážitek.

KOUPÍŠ TADY


Mít tak padák nad hlavou

Skok padákem z letadla je na vás moc? Pak bude tohle zcela jistě pro vás. I já jsem to zvládla a řeknu vám, byla to síla. Když jsme napoprvé přistáli v šípkovém keři (ups!), když se nám napodruhé podařilo vzlétnout (a že jsem musela běžet rychle!), když mi bylo předáno řízení padáku (jak já se bála, že to pustím!) a když jsme přistáli (brečela jsem a smála se zároveň, jak se ty endorfiny vyplavily!).

Tandemový paragliding vám pomůže zažít pocit svobody. A to ticho! Nevěřili byste, jaké je nahoře ticho. Kdo to chce taky zažít?

Paragliding v tandemu - super adrenalinový dárek

KOUPÍŠ TADY


Nechat se vystřelit až do oblak

Chtěl by váš oslavenec vyzkoušet Bungee jumping, ale bojí se skočit po hlavě? Nechte ho katapultovat! Jak? Pomocí Bungee katapultu, který ho vymrští ze země až do výšky 36 metrů. To bude ale výstřel a co teprve následný pád! Ten pocit svobody… a pak to s ním pěkně pohoupe. Nic pro slabé žaludky, zato pro odvážné!

Katapult jako adrenalinový dárek

KOUPÍŠ TADY


Projít se v pohodě po vodě

Co projít, přímo se vznášet nad vodou! Tomu říkám adrenalinový zážitek! Jako dárek rozhodně zaboduje. Protože kdo by si nechtěl aspoň chvíli připadat jako pán světa? Říká se tomu Flyboarding, kterého dosáhnete za pomocí speciálního vodního vznášedla, které vás pomocí silných proudů dostane nad vodní hladinu. Rozhodně u toho potrénujete všechny svaly. 

Flyboard - vskutku adrenalinový zážitek

KOUPÍŠ TADY


Zažít srdce až v kalhotách

Musím se přiznat, že pro mě jsou adrenalinem už jen obyčejné turbulence při letu na dovolenou. Nevím, nevím, jestli bych takový akrobatický let letadlem zvládla. Pokud je ale váš oslavenec drsňák, co se ničeho nebojí, pořiďte mu tuhle poukázku. Protože obyčejný vyhlídkový let je přeci pro děcka! Proč to nezkusit i hlavou dolů a střemhlav?

Let střemhlav je ten pravý adrenalinový zážitek!

KOUPÍŠ TADY


Frčet jako o závod

Dívá se každoročně na formule a toužil by se projet? Tak proč mu to přání nesplnit? Jen ať si vychutná jízdu ve formuli Mygale F4 a zakusí tak, co zažívá třeba takový Hamilton. Dokonalé jízdní vlastnosti, totální zrychlení během sekundy a přilnavost, která popírá gravitaci. To bude jízda na život a na smrt!

Jízda ve formuli jako dárek


Zadýchat si a zmrznout

Jakože má člověk vlézt do bazénku s ledem? To je tedy taky pořádný adrenalin! 🥶 Ale proč vlastně? No protože Wim Hof. Tenhle pán vynalezl speciální metodu, která vám změní život. Je to soubor dechových cvičení, meditace a otužování, díky čemuž si zlepšíte duševní i fyzické zdraví a vybudujete si neprůstřelnou imunitu. Budete pak své tělo používat na maximální potenciál. To za to stojí, že? Tak honem objednejte jednodenní kurz Wim Hof metody!

Ponořit se do ledu je taky adrenalin!


Dát si adrenalinovou injekci

Jeden kousek nikdy nestačí? Pak si objednejte celý adrenalinový balíček ve Špindlu, se kterým zažijete parádní dobrodružství a překonáte sami sebe. Co všechno si vyzkoušíte?
 
  • Zhoupnete se na obří houpačce a zažijete tak pocit beztíže.
  • Přejdete si kládu zavěšenou ve výšce 13 metrů.
  • Zkusíte si salta na bungee-trampolíně bez rizika pádu.
  • Zajezdíte si na terenní koloběžce po hřebenech Krkonoš.
  • Sjedete si parádní sešup na kladce!
Dopřejte si adrenalinový balíček jako dárek!
 
.
Hledáte dárek ke kulatým narozeninám?
 
Pořád si netroufáte vybrat adrenalinový zážitek jako dárek? Řešení je jednoduché. Kupte prostě jen UNIVERZÁLNÍ POUKAZoslavenec už si sám vybere, co ho bude lákat nejvíc!

Už jste někomu dali adrenalinový zážitek jako dárek? Který to byl a jaký měl úspěch?
.
.
Chceš dárkotipy přímo do e-mailu?
Prozraď mi ho a dárková pošta bude chodit přímo za tebou.
Staneme se spolu mistry v dávání dárků?
.
.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *