Velikonoční dárky nejen pro děti… aneb připravte se na koledníky


DárkoTipy / Čtvrtek, 24 března, 2022

Velikonoce se blíží. Těšíte se? A jak to máte s vykoledovanými dárečky? Jste spíš pro klasiku a barvíte vajíčka? Dáváte pytlíky čokolád anebo přemýšlíte, co jiného než sladkosti byste svým dětičkám dali?  Jste-li ten poslední případ, dala jsem pro vás do kupy originální tipy, které si zaslouží vaši pozornost. Od těch pro nejmenší až po dospěláky. (aktualizováno 2022)


Velikonoční dárky pro dětské koledníky

Malé děti milují razítka! Co takhle sadu razítek StampoMinos plnou jarních a velikonočních motivů? Můžou s nimi tvořit nejen parádní obrázky, ale i velikonoční přání, naučí se s nimi poznávat rostliny, zvířátka i jarní symboly. 43 kousků plus inkoustový polštářek.

KOUPÍŠ TADY

K Velikonocům neodmyslitelně patří řehtačka. Myslím, že ji ocení nejen ti nejmenší (ehm, nám rodičům možná časem začne lézt na nervy, ale po Velikonocích jí vždycky můžeme nenápadně schovat a vytáhnout zase za rok:-).

KOUPÍŠ TADY

Co rovnou celou sadu vajíček Toypex Smart Eggs? Nejsou to ale obyčejná vejce, jsou edukativní! Dají se rozloupnout na dvě půlky. Uvnitř děti objeví speciální „zámky“ různých barev a tvarů. Dokáží je zase správně pospojovat? Třídění, počítání, jemná motorika, logika, barvocit… to všechno si s tímto platem vajec procvičí.

Sada vajec jako edukativní velikonoční dárek

KOUPÍŠ TADY

Jak se jarně naladit? Já bych se třeba jarně potetovala. Dětské tetovačky Djeco jsou plné jarních motivů květin, ptáků i jiných zvířat. Důležité také je, že jsou dermatologicky testované a hlavně lehce odstranitelné. Něco pro holky, co říkáte?

Jarní tetování jako velikonoční dárek pro kolednice

KOUPÍŠ TADY

Ať žijí samolepky! Alespoň mojí dcerku vždycky bavily. A tak bych jí bez váhání pořídila samolepkovou knihu Těšíme se na jaro! Najdete v ní 24 stran a více než 120 samolepek k dozdobení.

Kniha s jarními samolepkami

KOUPÍŠ TADY

Chcete děti seznámit s Velikonoci a tím, co všechno se děje na jaře? Pak doporučuju knihu Hurá! Jsou tu Velikonoce. Najdete v ní spoustu zajímavých informacích o jarní přírodě, zvyklostech a tradicích nejen u nás, ale i na druhé straně světa. K tomu nějaké ty velikonoční aktivity a speciální jarní české pohádky.

Kniha o velikonocích jako dárek

KOUPÍŠ TADY

Máte-li doma kouzelnou tužku a frčí u vás denně (u nás se už o ní děti perou), pak pro svého malého koledníka pořiďte kouzelné čtení JARO. Najde tam Madlenku s Jonášem, která mu ukáže, čím se dá na jaře bavit nebo jak se připravit na Velikonoce.

Kouzelné čtení jako dárek pro koledníky

KOUPÍŠ TADY

Tohle je tedy něco! Představte si, že se vám z vajíčka vylíhne jednorožec anebo dokonce dinosaurus! Stačí ho na 48 hodin ponořit do teplé vody a uvidíte ten zázrak. Být dítě, jsem z toho nadšená.

Dinosauří vajíčko jako originální velikonoční dárek

KOUPÍŠ TADY

Miluje vaše dcerka malé panenky L.O.L.? Ať si vykoleduje jednu z limitované velikonoční edice. Panenka je schovaná uvnitř koule, skoro jako vajíčko, no ne? 

Originální velikonoční dárky

 

KOUPÍŠ TADY

Co takhle velikonoční ponožky? Třeba tyhle s kuřátkem by rozhodně mohly mít úspěch! Nevím jak vaše děti, ale Baru tyhle veselé ponožky rozhodně miluje.

Velikonoční ponožky jako dárek

KOUPÍŠ TADY

Pískování znáte? To máte různě barevné písky a šablonu s obrázkem, ze kterého postupně sundáváte jednotlivá políčka, na která se barevný písek nalepí. Stačí posypat a nádhera je na světě. Zvládnou to i úplná prťata. Takové velikonoční pískování od Radost v písku by byl pěkný jarní dáreček.

Velikonoční pískování jako dárek pro koledníky

KOUPÍŠ TADY

Pro hudebníky tu máme dárek, který využijí nejen na jaře, ale po celý rok. Hudební nástroj zvaný vajíčko. Šoupněte ho mezi ostatní vajíčka do koledy a uvidíte, jak bude dítko překvapené, co našlo.

Vajíčko jako velikonoční dárek pro hudebníky

KOUPÍŠ TADY

K jaru patří kytičky a sázení rostlinek… Co takhle dát dětem pěstitelský dárek? Jen ať si pěkně vypěstují svůj čtyřlístek pro štěstí. V balení dostanou vše potřebné – minikvětináč, hlínu a semínka.

Vypěstujte si na jaře svůj čtyřlístek pro štěstí.

KOUPÍŠ TADY

A jestli jste pro sladkou klasiku, mám tu pro vás tip na luxusní čokoládové velikonoční dárky: bonboniéry ve tvaru vejce, beránky, zajíčky, jarní pralinky, kytičky a další. Jen se podívejte na tu čokoládovou nádheru.Luxusní čokoládové velikonoční dárkyKOUPÍŠ TADY


Velikonoční dárky pro dospělé koledníky

Našla jsem i pár tipů na dárečky pro koledníky, kteří už odrostli dětským bačkůrkám. A zrovna ten první tip je vhodné rozbalovat až po desáté večerní. Jedná se totiž o erotické masážní vajíčko Tenga Egg, které prý díky své struktuře připraví pánům zajímavé potěšení. 

Masážní erotické vajíčko k Velikonocům

KOUPÍŠ TADY

Další tip je spíš taková roztomilá blbůstka, která potěší třeba ty, co potřebují neustále přenášet nějaká data. Flash disk kuřátko s 16GB pamětí se jim bude na klíčích zajisté vyjímat.

KOUPÍŠ TADY

Co mají pánové nejraději? Něco dobrého na zub a k tomu panáčka něčeho dobrého na zapití. Napadá mě tedy, co jim kromě nalité tekutiny věnovat na památku i ono sklo – panáka? Může být třeba s vtipnou hláškou, můžete ho nechat potisknout vlastním textem anebo kupte prázdné panáky, k tomu fixu na sklo a popište ho sami, třeba jménem obdarovaného.

Panák s alkoholem pro koledníky jako dárek

KOUPÍŠ TADY

A když nechcete mazat nádobí, co třeba nakoupit mini-lahvičky alkoholu a rozdávat každému po jedné? Třeba takové miniatury Tatratea by mohly mít úspěch.

Mini alkohol pro koledníky

KOUPÍŠ TADY

A čím udělat radost na Velikonoce nám ženám? Tak nejen to, že nás zlehka jemně vyšloháte, abychom zůstaly mladé a krásné… ale když k tomu přinesete třeba takovou ovocnou a čokoládovou kytičku, možná vás pánové tou studenou vodou nakonec nepolejeme. 🙂

Velikonoční ovocná kytice jako dárek pro ženy

KOUPÍŠ TADY


A jaké velikonoční dárky obvykle dáváte koledníkům vy?

 
.
Dárkotipy přímo do e-mailu?
Prozraď mi ho a dárková pošta bude chodit rovnou za tebou.
Staneme se spolu mistry v dávání dárků?
.
.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *