30 tipů na dárek ke kulatinám, kterým oslavence jistě ohromíte


DárkoTipy / Pátek, 18 března, 2022

Vůbec si nechci připustit, že za rok mě to taky čeká. Kulaté narozeniny. 🙈 (Samozřejmě, že je mi stále 29. Probůh, snad jste si nemysleli, že už mi bude 40?!!? 🤭) Budu si přát nějaký speciální dar? Nevím. Jsem docela skromná holka.

Ale je mi jasné, že pokud míříte na oslavu kulatých narozenin, určitě chcete dát něco většího než obvykle. Něco výjimečného, na co bude oslavenec rád vzpomínat: „Jooo, to jsem dostal k čtyřicetinám. To bylo něco!“. Často se na dárek ke kulatinám skládá víc osob, což je plus. Můžete se podívat po něčem, co bude hodnotnější, ale zároveň vám to neudělá tak velkou díru do kapsy.

Takže jaké tipy na dárek ke kulatinám jsem pro vás dala do kupy? Dívejte.


Dárek ke kulatinám pro dámy

Jsou věci, které ženu potěší rozhodně víc než muže. Tak jsem se rozhodla, že tipy rozdělím podle pohlaví. Tedy, vyznám se jen v těch dvou klasických. Pokud je váš oslavenec jakéhokoli jiného pohlaví, srolujte níže, kam jsem vypsala tipy na dárek ke kulatinám pro kohokoli. Takže, dámy, co pro nás?

Ať se mají kam schovat

Co? No přeci náramky, prstýnky, řetízky… prostě šperky. Taková pořádná šperkovnice potěší klidně i nositelku bižuterie. Protože kam s tím vším? Nejlépe zamknout do malé skříňky. Ideálně i s tajnými šuplíčky.
Když pak do šperkovnice přidáte ještě nějaký ten náhrdelník nebo dárkovou poukázku na šperk dle vlastního výběru, uvidíte, jak se bude oslavenkyně tetelit blahem.

Darujte ženě ke kulatinám šperkovnici

KOUPÍŠ TADY

Když šperk, tak chytrý

No vážně. Dnes už je chytré kde co. Mobily, hodinky… a teď už i šperky! Takový moderní chytrý přívěsek umí hlídat zdraví žen a zároveň je zdobí svou elegancí. Sleduje veškeré aktivity, kroky, spálené kalorie, kvalitu spánku, stres a dokonce i menstruační cyklus. Můžete jej nosit jako náramek, náhrdelník nebo sponu. Stačí ho spárovat s mobilním telefonem a uvidíte.

Chytrý šperk - originální dárek ke kulatinám pro ženy

KOUPÍŠ TADY

Relaxace v dárkovém balíku

Zaslouží si odpočívat? No určitě! Jako každá žena. Co jí věnovat dárkový balík plný věcí k relaxaci? Jako základ bych dala nějaký luxusní měkoučký župan, k tomu voňavou sůl do koupele, přírodní svíčkumasážní olej. A rozhodně by se do takového balíku hodila i poukázka na masáže

Dárek ke kulatinám? Relaxace v županu

KOUPÍŠ TADY

Vůně přímo na tělo

Pokud si troufnete vybrat tu pravou vůni, tleskám. Jestli v tom tápete, tak jako já, jistější určitě bude, když necháte oslavenkyni, aby si vyrobila svůj parfém na míru. Co jí bude čekat? Vonná degustace přírodních vůní a zasvěcení do tajů jednotlivých aromat od zkušené expertky. Následně si pak vyrobí svou osobní vůni, kterou si odnese v ozdobném dárkovém flakonu z českého skla.

Dárek ke kulatinám - vůně na míru

KOUPÍŠ TADY

Nechte vyniknout její ženskost

Ať je vaše oslavenkyně jakéhokoli věku, rozhodně si užije boudoir focení. Co že to znamená? Darujte ji poukázku na fotografování, ale ne ledasjaké. Tento typ fotek má za cíl zvýraznit ženskou přirozenou krásu, podtrhnout přednosti či případně zakrýt nedostatky, a to tak, že na fotkách bude neskutečně krásná. Vážně! Každá žena má v sobě kus ladnosti, křehkosti a půvabu. Ideální je objednat fotografku společně s vizážistkou, která se postará o dokonalý vzhled – od líčení až po šaty.

Boudoir focení jako dárek ke kulatinám pro ženu

KOUPÍŠ TADY

Nechť odpočívá v pokoji

Samozřejmě, že hotelovém. A nejlíp se svojí nejlepší kamarádkou. Protože co je lepšího než dámská jízda plná relaxace, masáží, dobrého jídla, vína a skvělé společnosti, se kterou může probrat všechny své úspěchy i bolístky? Nechte ji si trochu oddechnout a věnujte jí ten nejoblíbenější dárek ke kulatinám – wellness pobyt.

Wellness pobyt - nej dárek ke kulatinám

KOUPÍŠ TADY

Sviť, obrázku, sviť

Zrovna nedávno na mě vyskočily tyhle světelné dřevěné obrazy. Má oslavenkyně kousek volné stěny? Co jí jeden takový věnovat? Tato jedinečná dekorace bude vskutku originální dárek ke kulatinám. Obrazy využívají odražené světlo, takže rozhodně neoslňují. Za to svým teplým světlem harmonizují váš domov
Nevíte, jaký motiv vybrat? A co takhle nechat ho oslavenkyni vyrobit přímo na míru? Inspirací pro výrobce může být obrázek či fotografie. Úplně vidím, jak by se na stěně vyjímal třeba domácí mazlíček nebo oblíbené místo.

Světelný obraz jako originální dárek

KOUPÍŠ TADY

Dostane se dovnitř?

Slyšeli jste už o takových těch bednách s páčidlem pro muže? Tak už i ženám můžete koupit tajuplnou truhlu, kterou si sama bude muset otevřít. Je totiž zamčená a není k ní klíč. K dispozici je jen pilka. 
Co může najít uvnitř? Vyberte, podle toho, co oslavenkyně nejraději. Truhla může být plná sladkých nebo jiných speciálních dobrot, kávy, čokolády, vlasových přípravků, kosmetiky, vůní… 

Truhla plná dobrot ke kulatým narozeninám

KOUPÍŠ TADY

.
Víc tipů na dárky pro ženy? Mrkněte na 👇
Dárek pro manželku, přítelkyni nebo sestru? Dívejte, co se nám líbí
.

Dárek ke kulatinám pro pány

I pro pány jsem vybrala pár vyloženě chlapských dárků. To však ale neznamená, že je nemůžete dát ženě. Najdou se i takové, které dokáží rozdělat oheň s jednou sirkou, touží po adrenalinu nebo si potrpí na kvalitní rumy. Tak se pojďme na ty mužné dárky ke kulatým narozeninám podívat.

Vyzkoušejte jeho síly

… a pošlete ho na kurz přežití v přírodě! Dokáže si obstarat jídlo, vodu, postavit přístřešek? Umí správně bloudit v lese? A zvládne to probůh bez mobilu? Dárek ke kulatinám vhodný nejen pro dřívější skauty a milovníky dobrodružství.

Darujte muži ke kulatinám poukaz na kurz přežití

KOUPÍŠ TADY

Raději zážitek virtuální?

Pak bude tím pravým dárkem headset s virtuální realitou, se kterým bude moci unikat před skutečností klidně každý den. Třeba postřílet pár zombíků (jednou jsem to taky zkoušela, brrrr). Anebo mu nějaký ten virtuální zážitek předplaťte a ke kulatým narozeninám věnujte poukázku.

Virtuální realita jako dárek ke kulatinám

KOUPÍŠ TADY

I muži mají své hračky

Kdo z vás neměl jako malý autíčko na dálkové ovládání? Ale takový dron s kamerou, to je teprve něco! Můžete si klidně natočit svůj dům nebo udělat selfie z výšky. Každého hravého chlapa takový dron jistě potěší. Nevíte-li si rady, jaký dron vybrat (čemuž naprosto rozumím, čert aby se v tom vyznal), třeba vám pomůže tenhle rozsáhlý rádce Jak vybrat a koupit drona.

Dron s kamerou - dárek pro muže ke kulatinám

KOUPÍŠ TADY

Pro kutily s malou dílnou

Rád něco vyrábí, kutí či kuchtí? Pak bude KutilBox to pravé. Je to taková kreativní sada, která potěší dvakrát. Za prvé se oslavenec může realizovat a vyrobit si cosi sám a za druhé si pak na tom třeba pochutná. Nebo bude mít originální věc. Jaký KutilBox vyberete? Výrobu vlastního nože, koženého pásku, přípravu sušeného masa nebo vlastních chilli omáček, výrobu piva nebo ginu?

Dárek ke kulatým narozeninám pro všechny kutily

KOUPÍŠ TADY

Co takhle investice?

Je váš oslavenec alkoholový gurmán, co má rád peníze? Pak mu darujte investiční alkohol. Kdepak, tahle lahev nebude k okamžitému vypití, nýbrž k uschování na bezpečné místo. Za pár let jistě stoupne na hodnotě a třeba z toho kápne o dost víc. Tak přeji dobrý výběr!

Investiční alkohol - dárek k významnému datu

KOUPÍŠ TADY

Rum anebo whisky? Kanystr to jistí

Nevydrží alkohol nevypít? Potom mu pořiďte dárkový kanystr. Poctivý 20litrový armádní kanystr, který slouží jako takový přenosný bar. V různých barvách a s různou náplní: rumy, whisky nebo likéry a k tomu dobroty k zakousnutí. Na každé oslavě se bude jistě vyjímat!

Dárkový kanystr ke kulatinám

KOUPÍŠ TADY

Jen ať si hrají

Je oslavenec hravý? Co mu pořídit jeho vlastní stolní fotbálek? Nebo kulečník!? A pozor, objevila jsem i tento multifunkční herní stůl, díky kterému si zahrajete až 15 her (od fotbálku přes bowling až po šachy). Hrací pole i veškeré příslušenství ke hrám je součástí. To budou hrací noci nejen s kámoši, ale i rodinou!

Herní stůl - dárek k narozeninám pro všechny hravé

KOUPÍŠ TADY

Ženy, pošlete ho na pánskou jízdu

Dejte do kupy jeho kamarády, dohodněte to s nimi a věnujte mu v obálce „povolenku na pánskou jízdu“. Co na takové správné akci pro chlapy nesmí chybět? Pocit svobody (žádné SMSky, ženy, držte se!), chlapské popichování, nějaké dobrodružství (třeba TEP faktor), trocha adrenalinu (zážitky tady) a každopádně dobré jídlo a pití. A, ehm, potom mít se kde vyspat z kocoviny.

Pánská jízda na kulaté narozeniny

KOUPÍŠ TADY

.
Víc inspirace, co darovat chlapovi? Mrkněte na 👇
.

Dárek ke kulatinám pro jakékoli pohlaví

Typicky dámské a pánské dárky ke kulatinám jsou za námi. A teď se pojďme mrknout na takové, které potěší kohokoli. Mě tedy určitě! Sama bych nevěděla, co si vybrat. 🙂 

Ty jsi to moje zlato

Je to vaše zlato? Dejte jí zlato. Tedy přesněji opravdickou zlatou cihlu (nebo spíš cihličku). Jen tak někdo jí totiž nemá. A když investovat do zlata, tak rozhodně do toho svého, no ne? 

*Tip: Co takhle udělat vtípek a dát dárky dva? Nejdřív tuhle dveřní zarážku à la zlatá cihla, a až pak tu opravdickou.

Investujte do zlata zlatem

KOUPÍŠ TADY

Letí vrána, letí, letí 

A co kdyby letěl oslavenec? Je libo Paříž, Londýn, Řím nebo Barcelona? Stačí, abyste se pokusili zjistit, kam by se nejraději podíval… a pak mu k jeho kulatinám darovali letenku! Takový prodloužený víkend za hranicemi, to je pro mě dárek snů.

Letenka - tomu říkám dárek!

KOUPÍŠ TADY

Bubnování, které hladí duši

Tak tady máme mého favorita! Už dlouho o něm sním! Hang drum nebo taky handpan. Prostě takový ten libozvučný plechový „bubínek“, co vypadá jako létající talíř UFO, na který se dají zahrát úžasné melodie. To by byla relaxace! Meditovat neumím, ale tohle by mě rozhodně nabilo! Tuším, že by to byl jistě dar s velkým D pro každého muzikanta.

Dárek ke kulatinám pro každého muzikanta

KOUPÍŠ TADY

Tak jde čas

Fotodárky nikdy neomrzí a vždycky mají úspěch. Co takhle oslavenci vyrobit fotoknihu, kde by byly jeho fotky od miminka až po současnost? Nebo se zaměřit jen na dekády (novorozenec, desetiletý, dvacetiletý…)? To už je na vás. Oříšek jistě bude potají sehnat všechny fotky, ale to už nějak zvládnete.

Fotokniha - oblíbený dárek nejen ke kulatinám

KOUPÍŠ TADY

Tik tak, tik tak

Čas je neúprosný. Aby oslavenec vždycky všechno stihl, pořiďte mu tyhle nádherné dřevěné hodiny, na které je možné vypálit libovolnou fotku. Hodiny budou krásnou ozdobu bytu a díky tichému strojku je můžete pověsit klidně i do ložnice.

Hodiny s fotkou - nádherný dárek pro babi s dědou

KOUPÍŠ TADY

Originálně potištěné triko

Věk je jenom číslo / 60 let tvrdé práce / ve 30 život teprve začíná… Když na tričko oslavenci vytisknete taková super motta, hnedle se se svým rostoucím věkem snadněji smíří. Vtipné tričko k narozeninám je vděčný dárek, co pobaví i se prakticky využije. U Vyrobsitricko.cz si vyberete buď z hotových motivů nebo si můžete vymyslet svůj origoš potisk, který padne na oslavence jako ulitý

Originální triko s potiskem

KOUPÍŠ TADY

Řekněte to videem

Jestli bude oslava, zaručeně uspějete s videem na míru, které si pustíte ideálně na velkém plátně. Složila bych ho z fotek oslavence, z vtipných videí (milníky jeho života), z natočených přání od gratulantů a jako podkres nesmí chybět oslavencova oblíbená písnička. Pokud nevíte, jak na to, podívejte se na návod, jak vytvořit video z fotek i s hudbou. Uvidíte, jak bude obdarovaný brečet dojetím!

Video dárek ke kulatým narozeninám

KOUPÍŠ TADY

Splňte oslavenci sen

Přála si být vždycky herečkou? Co takhle si to na „stará kolena“ konečně vyzkoušet? Darujte poukázku na nezapomenutelný zážitek Hercem na zkoušku. Nebo vyberete rovnou víkendový herecký kurz? Ať tak, či tak, budete určitě koukat, až vás pak po čase pozve na divadelní hru ochotníků.

Splňte dárkem oslavencův sen

KOUPÍŠ TADY

A miluju a maluju…

Tohle je super dárek, se kterým jsem i já slavila úspěch – malování podle čísel. Je oslavenec výtvarně nadaný? Nebo prostě jen rád tvoří? Nechte mu vyrobit obraz podle fotkyon si ho už sám pěkně vymaluje. Jestli myslíte, že na to není, i vymalovaný obraz by byl úžasným dárkem. Pusťte se do díla sami a darujte ho hotový. (Jen doporučuji plánovat dost dopředu, protože vybarvení nějaký čas trvá.)

Malování podle čísel - obraz z fotky jako dárek ke kulatým narozeninám

KOUPÍŠ TADY

Ať žije kultůra

Bude v Čechách jeho oblíbená zahraniční kapela? Už dlouho nebyla v divadle, které dřív tolik milovala? Pak je to úplně jednoduché! Kupte oslavenci jako dárek ke kulatinám vstupenku na koncert jeho oblíbené hvězdy. Nebo raději muzikál či do Národního divadla? Ani vstupenka na festival by nebyla vůbec marná!

Vstupenka na kulturu jako dárek

KOUPÍŠ TADY

Vaří dobře, vaří rád

Pokud je váš oslavenec vášnivý kuchař, který rád poznává nové chutě a zkouší třeba i cizokrajné recepty, věnujte mu ke kulatinám nějaký kurz vaření. Vyberete thajskou, vietnamskou nebo indickou kuchyni? Nebo zůstanete raději v Evropě? Jak správně připravit mořské plody, ryby nebo pořádný steak? Takový dárek ke kulatinám určitě udělá radost a třeba vám pak z toho kápne i pozvání na večeři!

Jaký dárek pro kamarádku? Kurz vaření

KOUPÍŠ TADY

Sebevzdělávání pro radost

Co takhle nějaký ten vzdělávací online kurz? Na výběr máte spoustu možností z kategorií: kreativita, technologie, zdraví & fitness, byznys nebo osobní rozvoj. Nejprodávanější kurzy prý jsou:

  • Kreslení pravou hemisférou
  • Péče o ovocné stromy a jejich údržba řezem
  • Tajemství fotografie a jak fotografovat správně
  • Velký kurz hubnutí – o cestě k malému břichu
  • Jak na tečkované mandaly
  • Kurz zdobení dortů s mistryní ČR
  • Pilates pro začátečníky
  • Velký kurz počítačové grafiky
  • Trénink paměti – naučte se zapamatovat si cokoli atd. atd.

Dárkový poukaz na kurz koupíte podle tohoto postupu.

Online kurz jako skvělý dárek pro prarodiče

KOUPÍŠ TADY

Tajemství rodinné historie

Rád by oslavenec věděl, kdo byli jeho předci? Pochází ze šlechtického rodu nebo od sedláků? A kdo vlastně je na těch starých fotkách z půdy? To a ještě víc se může dozvědět, když mu ke kulatému výročí darujete Sestavení osobního rodokmenu. Profesionálové, co se umí hrabat ve starých datech, dají hlavy dohromady a odhalí jeho rodinný příběh.

Sestavení rodokmenu je ideální dárek ke kulatinám

KOUPÍŠ TADY

Vášnivý čtenář si bude libovat

S čím? S knižním předplatným BOOKPORT, díky kterému bude moci číst kteroukoliv knihu, kdykoli a kdekoli bude chtít. Nutno říci, že se jedná o předplatné e-knih. Takže pokud oslavenec ještě nemá, určitě bych mu k tomu pořídila ještě čtečku knih (kompatibilní s aplikací Bookport), protože na ní se přeci jen knihy čtou lépe než v mobilu, počítači či tabletu. Ale i to je s předplatným možné.

Knižní předplatné jako dárek ke kulatým narozeninám čtenáře

KOUPÍŠ TADY

Ať se pohodlně usadí

Kam? Přece do křesla. Ať už je to kancelářské do pracovny nebo k počítači pro pohodové hraní her, anebo křesílko, které svádí ke čtení. Já vždycky snila o takovém tom závěsném houpacím. I kdyby v něm měl oslavenec spát. Není nad to si pohodlně posedět.

Pohodlné usazení pro kulaté narozeniny

KOUPÍŠ TADY nebo TADY

.
Budete dávat oslavenci zážitek nebo kurz?
Mrkněte na 12 tipů, jak originálně zabalit dárkovou poukázku.
.

A jaký dárek ke kulatinám si přejete dostat vy?

.
Chceš dárkotipy přímo do e-mailu?
Prozraď mi ho a dárková pošta bude chodit rovnou za tebou.
Staneme se spolu mistry v dávání dárků?
.
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *