Darujte zážitek na doma… aneb 10 tipů, jak oslavenci zpestřit čas mezi čtyřmi stěnami


DárkoTipy / Úterý, 21 dubna, 2020

Doma. Pořád jsme teď doma. Nuda. Šeď. Nuda… Ale věděli jste, že i doma se dá zažít něco fajnového? Dobrodružného, zajímavého, chutného nebo zábavného? Jestli hledáte ten pravý dárek pro milovníka zážitků nebo prostě jen pro někoho, kdo už všechno má, a tak nevíte, co by… darujte zážitek na doma! Vybrala jsem pro vás 10 parádních tipů, ze kterých si určitě vyberete.


1. Pro všechny soutěživé

Už jste byli někdy v hospodě na kvízu? Já jo a je to super! Návštěva podniku hned nabírá úplně jiný směr. (Nemusí se pořád jen pít, že?) No a teď se dá takový hospodský kvíz zažít i doma. Stačí dát do kupy pár kamarádů, spojit se videohovorem přes Skype, nalít si skleničku a zábava může začít. Čeká vás pět různých kol, které prověří znalosti ze světa kultury, sportu, vědy nebo aktualit minulého týdne. Nebo si raději dáte nějaký tématický speciál (Přátelé, Hra o trůny, Jára Cimrman atp.)?


2. Pro muže, co chtějí rozumět ženám

Dárek vhodný nejen pro singl muže, kteří na tu pravou teprve čekají, ale i pro již dlouho zadané, kteří chtějí své milované dopřát jen to nejlepší. Celý život se učíme, jak na vztahy, jak na muže, jak na ženy. Nikdy není pozdě dozvědět se, jak to s námi ženami vlastně je. Věnujte oslavenci jedinečný online tantrický kurz Jak uspokojit ženu, který mu vysvětlí, jak takové ženské tělo vlastně funguje, jak být tím nejlepším milencem nebo jak v ženě probudit vášeň. Když se mu to pak povede, to teprv bude dárek!


3. Pro ty, co rádi unikají

Ne, nemyslím, že by měli utéct z karantény (i když je to super námět!). Můžou ale uprchnout třeba z vězení, tajné laboratoře nebo z opuštěné chaty, samozřejmě jen jako. Co je super je, že už není nutné se do dané místnosti reálně přemístit. Stačí si s oslavencem zahrát únikovou hru doma. Jak? Jednoduše. Koupíte krabici, ve které bude vše potřebné, včetně propriet, postupů a návodů. Povede se vám hru vyhrát? Přeji hodně štěstí.


4. Pro běžce polo-zkušené i nováčky

Běhat už se může bez roušky, tak hurá všichni na to (ať doma moc nenakyneme)! Mluví pořád váš oslavenec o tom, že chce začít běhat? Pak tento měsíční online kurz běhu bude to pravé ořechové. Obsahuje videa s návody, jak běhat, protahovat se a zlepšit výkon + běžecký tréninkový plán připravený na míru. Běžecký instruktor totiž provede analýzu techniky a došlapu (nutné se mu natočit v běhu). Zkrátka, pěkně si vás „změří“ a doporučí, jak to vše vylepšit. A budeme všichni běhat jak o závod.


5. Pro začínající instagramové influencery nebo blogery

Bez kvalitních fotek to dnes na sítích prostě nejde. Přihlašte vašeho slavícího do interaktivního online kurzu fotografování mobilem. Je k tomu potřeba jen nabitý telefon, dostatek místa v paměti a připojení k internetu. Bacha, kurz probíhá živě. Spojíte se přes aplikaci přímo s lektorem, takže to není jen takový nudný jednostranný přenos informací. S lektorem je záhodno komunikovat, ptát se a sdílet. Všichni účastníci kurzu hned dostávají zpětnou vazbu. Takový dárek by se mi určitě líbil.

.
Spoustu dalších tipů na dárek na doma najdete taky v článku
Online dárky pro každého, které můžete koupit na poslední chvíli
.

6. Pro všechny ženy, které hledají svoji sílu

Vnitřní klid, sebepřijetí, vyrovnaný vztah se sebou, partnerem i ostatními… Která z nás by si tohle všechno nepřála? Darujte své kamarádce, mamince, dceři nebo sestře 9týdenní online seminář Posvátná žena s Helenou Houdovou. Co tím získá? Dobrodružství na cestě sama k sobě, 9 společných online setkání, doživotní přístup do programu Posvátná žena, vstup do uzavřené facebookové skupiny, znalosti posvátné sexuality a masáží a komunitu žen, se kterými může sdílet to dobré, i to špatné.


7. Pro mamky a jejich dcerky

Mám tu taky jeden tip na dárek, co vlastně nic nestojí. Připravte své dceři anebo naopak mamince poukázku na tzv. „holčičí den“. Můžete začít snídaní do postele, dejte si vanu klidně hned po ránu, umyjte si vzájemně vlasy, namasírujte se, nakrémujte, udělejte si manikúru, nalakujte nehty, ostříhejte vlasy, natočte kudrliny, vyfénujte se spolu, objednejte si něco dobrého k snědku anebo něco společně uvařte, dejte si kávičku a zákusek, zahrajte si spolu nějakou hru, podívejte se na oblíbený film (já bych mrkla třeba na Hříšňák), jděte se spolu projít na čerstvý vzduch a zakončete to třeba nějakým svým rituálem (pohádka na dobrou noc?). Je jen na vás, jaký harmonogram vymyslíte a co máte společně rády. Rozhodně si to pěkně užijte!


8. Pro ty, co rádi degustují

No řekněte, kdo si rád nepochutná? Takže tohle je vlastně dárek pro každého. Teď jenom záleží na tom, co budou debužírovat. Nabízí se následující:

  • Všechny nevyspalé mamky jistě potěší domácí degustace kávy, kterou je provedou špičkoví baristé. Samozřejmě k tomu dostanou výborné zrnkové kafe a naučí se dělat tu nejlepší kávu pod sluncem.
    .
  • Pro taťky pivaře tu zase máme pivní ochutnávku. Probíhá následovně: přijde vám krabice s pivy, ty si řádně vychladíte a domluvíte se na živý online videohovor s pivařem, který tomu rozumí. Poví vám o pivu vše, co ví, a ještě vám k tomu bude dělat pohodovou společnost.
    .
  • Pro páry nebo unavené rodiče bych určitě doporučila degustaci vín. Bedna s šesti jistě výtečnými lahvinkami a video s výkladem sommeliéra k jednotlivým vínům a degustaci jako takové. Schválně, zvládli byste vypít všechny lahve za víkend?
    .
  • Je mi jasné, že někdy to chce něco tvrdšího (obzvláště v „haranténě“). Pro tuto příležitost je tu domácí degustace rumů anebo rovnou barový minikurz, který vás naučí připravovat skvělé koktejly.

9. Pro všechny zamilované dvojice i dlouholeté partnery

Dárky z láskyKdyž se teď nedá vyrazit na koncert, do divadla nebo na večeři do restaurace… Co si dát rande doma?! Ono to jde? No jasné. Stačí objednat Randebox. Pošťák obdarovanému páru dopraví krabici, ve které se ukrývá plán na celý večer: 5 originálních aktivit, hry, playlisty, videa a všechny rekvizity, které jsou potřeba pro dvouhodinové rande. Já jsem si už taky dvě taková dostaveníčka s mužem dala. Jen si přečtěte recenzi, jak jsme se vydali do Las Vegasjak jsme se stali trosečníky na opuštěném ostrově.


10. Nejen pro kluky, co rádi paří hry

Dárky pro chlapy - virtuální realitaNelíbí se vám realita, ve které žijeme? Tak proč neuniknout do té virtuální?! Jestli vás nějaký ten koronavirus ze židle nezvedá, věřím, že vraždící zombíci vás určitě dostanou. Já jsem si to zrovna nedávno sama vyzkoušela a jako fakt jsem se bála. Mrkněte, jaké brýle na virtuální realitu se dají pořídit. Zatím se v tom až tak neorientuju, ale vím, že existují takové, co připojíte jen k mobilu, k PlayStation anebo k počítači. Záleží, kolik korun vám ještě zbylo po kapsách. Darujte zážitek na doma a budete king!


Co zajímavého zažíváte doma vy? Pochlubte se v komentáři. 🙂

.
Chceš dárkotipy přímo do e-mailu?
Prozraď mi ho a dárková pošta bude chodit rovnou za tebou.
Staneme se spolu mistry v dávání dárků?
.
.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *