Spodní prádlo nemusí být nudný dárek. Dívejte!


DárkoTipy / Úterý, 11 května, 2021

„Už zase ponožky?“, říkáte si otráveně, když rozbalujete dalšího měkouše pod stromečkem? Anebo patříte k těm, co mají i z těchto dárků radost, protože vaše zásoba je už pěkně prošmajdaná (ehm, ty děravé kousky raději nosíme jen na doma, že?) a sami si nové fusekle nekoupíte, jak je rok dlouhý?

Ať tak, či tak, i spodní prádlo může být zábavným dárkem. Jen se dívejte, jaké skvosty se dají koupit třeba v Trenýrkárně.


Veselé ponožky na nožky

Ideální dárek pro pivaře? Nějaké to předplatné vybraných piv a pivní ponožky k tomu! Pro narozeninové oslavence třeba ponožky s dortíky, pro milovníky Tequily s kaktusy, pro fotbalisty s balóny, se srdíčky darované z lásky, puntíkaté, kostkaté, proužkaté, strakaté… pryč s jednobarevnými. To je nuda.

Veselé ponožky jako super dárek


Spoďáry pro páry

Hledáte dárek pro dva, co se rádi mají? Nebo originální svatební dárek? Mohlo by je určitě potěšit spodní prádlo pro páry. Však kolikrát holka svému klukovi krade trenýrky, aby v nich spala?! Tak takhle můžou mít každý ty své. A budou pěkně sladění!

Spodní prádlo jako bezva dárek pro páry


Vem si Jocksy

Cože to? No dívej na obrázek. Zepředu vypadají jako suspenzor (jen to není vycpané), anebo tanga. Ale kdepak! Žádná zaříznutá šňůra mezi půlkama. Jocksy jsou speciální pánské slipy, které mají v pase pohodlnou širokou gumu a další gumy vedou kolem hýždí. Prostě speciální model pro všechny milovnice pánského pozadí. To bude vskutku originální a sranda dárek pro vašeho chlapa, co říkáte?

Darujte spodní prádlo, třeba jocksy


Sváteční prádlo vánoční

Taky měli vaše dědové a babičky takové to sváteční oblečení, co vytáhli opravdu zcela výjimečně? A proč nemít třeba nějaké speciální na Vánoce? Člověk se pak cítí tak nějak víc svátečněji, když má na sobě něco, co běžně nenosí. Dejte si vánoční spodní prádlo jako dárek a uvidíte, jak se nakonec ještě unosí.

Darujte si vánoční spodní prádlo


Tajemná krabice překvapí nejvíce

Nebaví vás probírat se všemi těmi vzory trenýrek? Vlastně ani nevíte, který design váš chlap ocení? Kupte mu jako dárek tenhle Mystery box a je po starostech. To bude překvápko. Jaké trencle na vás asi z krabice vykouknou? A to není všechno! V balíčku prý najdete i malý dárek v minimální hodnotě 200 Kč. Paráda!

Tajemná krabice - spodní prádlo jako dárek s překvapením


.
Hledáte nějaký parádní dárek pro muže? Podívejte ještě na článek 👇
Jaký dárek pro muže? Mám pro vás 17 tipů.
..

Dáváte si spodní prádlo jako dárek? Nebo si ho raději kupujete sami?

.
Chceš dárkotipy přímo do e-mailu?
Prozraď mi ho a dárková pošta bude chodit rovnou za tebou.
Staneme se spolu mistry v dávání dárků?
.
.
Článek vznikl ve spolupráci s Trenyrkarna.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *