10 nejhorších dárků, které ženám raději nikdy nedávejte


Tlachání / Sobota, 27 března, 2021

Miluju ten pocit. V ruce balíček a nevíš, co v něm je. Schválně s rozbalením chvilku vyčkáváš a hádáš, co by to asi mohlo být. Zkoumáš, jak je dárek veliký, těžký, měkký nebo tvrdý, rachtá…? Nakonec ho rozbalíš a… „Cože? To snad nemyslí vážně!?!“ 

Zažili jste to taky? Rozbalili jste si už někdy dárek, který byste raději nikdy nedostali? Pánové, chtěli byste se špatným darům vyvarovat? Pak si přečtěte, jaké nejhorší dárky ženy kdy dostaly. Od začátku blogu sbírám odpovědi v tomhle dotazníku, díky kterému jsem mohla dát dohromady TOP TEN těch nejhorších dárků pro ženy.


1.  Žehlicí prkno

Ještě dnes si pamatuju, jak byla máma nešťastná, když pod stromečkem od táty našla žehlicí prkno. Jako jo, to staré už bylo děsivé, na jednu stranu byl původní záměr v podstatě dobrý. Ale… jako dárek? Každá žena si to vyloží ve stylu: „Tak ženo, tu máš výbavu, koukej mi teď vyžehlit všechny moje košile!“.

2.  Obrovské porcelánové postavy

Kamarádce přivezla tchyně z Kuby obr babičku a dědečka. Chudák, musela je vždycky před návštěvou tchyně vyndat a vystavit. Hned jak se zabouchly dveře, tenhle parádní kýč letěl zpátky do sklepa. Ono ani ty malé pracholepky nejsou žádná výhra.

Sošky a jiné pracholepky = nejhorší dárky ze všech

3.  Váha

Jakože, aby se mohla zvážit, kolik váží? No, rozhodně váhu nedávejte ženě v těhotenství. V každém případě, i kdyby byla sebehubenější, stejně to  vyvolá negativní domněnky typu: „Mám zhubnout? Moc žeru? Nebo jsem moc hubená? Jakože cože?“.

4.  Erotické pomůcky na rodinné oslavě

Neřeknu, když vám partner daruje nějaké to potěšení, které spolu můžete hned vyzkoušet. Intimně. Sami dva. Ale pokud se dárky rozbalují před zraky jiných lidí, nedej bože babiček a dědů, tak erotické pomůcky určitě ne!

Erotické dárky jsou nejhorší na oslavách

5.  Balení utěrek

Ano, my ženy máme rády hadříky, ale spíše ty „na sebe“, ne ty, kterými utíráme nádobí, zbytky jídel ze stolů a kdesi cosi. Tyhle hadříky, co nás posílají k plotně, nám radost z 99 % neudělají. Maximálně nějaké vymazlené utěrky, se super-schopnostmi (pracují za nás samy!?), designové, co ladí se závěsy a polštářky… ale ruku na srdce, zvládl by takové normální chlap vybrat?

6.  Umělé květiny

Pozor, ne každá žena je na květiny (třeba já nejsem). A když už, tak rozhodně nikdy nedávejte své milé květinu umělou, „aby dlouho vydržela“. Devadesátá léta, kdy takové kytky frčely, jsou naštěstí dávno pryč. Kytice vždy živé nebo v květináči.

7.  Nevyžádané zviřátko

Morče, štěně, kočku, želvu, rybičky… Asi takhle, pokud žena nemluví pořád dokola o tom, že by si přála nějakého domácího mazlíčka, žádného jí rozhodně nekupujte! A co když vám řekla, že by se jí líbilo mít doma štěňátko? Taky ne! Bacha na to! Jedna zmínka neznamená, že se o to nebohé zvíře má chuť starat. Je to totiž velký závazek a pokud si to skutečně nepřeje, bude z toho nakonec nešťastné nejen ono zvíře, ale i jeho majitelka.

Nevyžádané zvíře může být nejhorší dárek

8.  Reklamní předměty s logem

Bacha na to, pánové. Ženy nejsou blbé a poznají, že jste to dostali zadarmo a nevěnovali tedy dárku vůbec žádné úsilí. Pak máme pocit, že na nás tak trochu kašlete.

9.  Poukázka na seskok padákem

„Chce se mě snad ten můj chlap zbavit??“, napadlo by mě, dostat takový dar. Pánové, adrenalinové zážitky skutečně s rozmyslem. Jen málokterá žena si troufne.

Adrenalinový zážitek není pro každého!

10.  Nic!

Nejhorší dárek je žádný dárek. A i když vám vaše milovaná tvrdí, že nic nechce a nepotřebuje, pamatujte: „Je to past! JE TO PAST!!!“ 😀

..

Jaké další odpovědi jsem si mohla v anketě o nejhorších dárcích přečíst?

Posilovací stroj
Pánský parfém
Příšernou kabelku od Vietnamců
Nějaké budoucí střepy
Nepasující oblečení s kýčovitými vzory
Ponožky o tři čísla větší
Knihu od Agáty Hanychové
Laciné sprchové gely
Příliš velkou podprsenku
Discman mého bratra
Kráječ na knedlíky
Vložky (wtf?!?!)
Když byl muž na mé narozeniny s jinou.
Na sedmnácté narozeniny mě máma zbila. 🙁


A jaké nejhorší dárky jste kdy dostali vy? Pochlubte se.

.
Dárkotipy přímo do e-mailu?
Prozraď mi ho a dárková pošta bude chodit rovnou za tebou.
Staneme se spolu mistry v dávání dárků?
.
.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *