Nejlepší dárek, jaký jsem kdy dostala?


DárkoTipy, Tlachání / Středa, 12 září, 2018

Chci to po vás v tomhle dotazníku, a tak jsem se rozhodla, že taky „kápnu božskou“.  Jaký že je ten úplně nejvíc nejlepší dárek, který jsem dostala za ten svůj ne moc dlouhý život (jasně, jsem přeci ještě mladá holka!!)? Ehm, tak jsem se zamyslela a zjistila, že to není vůbec jednoduché, neb těch dárků bylo rovnou několik. 


Letěla jsem v oblacích

Jako první mě napadl let paraglidem. Prostě mi takhle tehdá můj čerstvý přítel řekl: „Jedeme na výlet.“, posadil mě do auta a jeli jsme neznámo kam. Auto začalo stoupat do kopce, a když pořád stoupalo a nehodlalo jet zase dolů, mě tak trochu napadlo, jestli se nezbláznil. Došlo mi, že jsem mu nedávno říkala, že si chci jednou skočit s padákem, ale… vážně?

Vážně! Nejlepší na tomhle dárku bylo to, že jsem ani nic neslavila! Byl to prostě dárek z lásky! A teď mám zábavnou historku, jak jsme při prvním rozeběhu skončili v šípku. A taky skvělou vzpomínku na to, jak jsem zjistila, že endorfiny skutečně existují. To, když jsem se po přistání začala šíleně smát a brečet zároveň!

→   →   →     Zážitky prostě frčí! 


Dostala jsem kamarádkuNejlepší dárek - miminko

Když mi byly tři roky, ten nejskvělejší dárek pod stromečkem bylo obrovské růžové mimino, které bylo pomalu větší než já. A nebyla to ledajaká panenka! Od toho dne se stala mou nejlepší kamarádkou a spřízněnou duší. Byla mou nejbližší i ve chvílích, kdy mi bylo ouvej a brečela jsem s ní zavřená v pokojíku (třeba když jsem dostala vařečkou, že jsem prý zlobila, já?? taková hodná holka!).

Taky do dnes nezapomenu na to, jak se mě táta ten večer před spaním zeptal, jak se bude jmenovat a já hned vypálila, že je to přece Růžička (měla růžový obleček)!

→   →   →     Miminko okouzlí každou ženskou duši!


Můj život se naplnil hudbou

Nejlepší dárek - hudba

Když mi bylo 15, Ježíšek (teda vlastně máma, už jsem na něj konečně nevěřila) mi přinesl kazeťák, který uměl přehrát i cédéčka! To vám bylo radosti… která trochu povadla, když jsem zjistila, jak jsou originální CD drahá a tehdy naše 386tka (říkala jsem jí velká kalkulačka, pro mladší ročníky – rozuměj počítač) vypalovat ještě fakt neuměla. Ale kazeťák hraje dodnes. Pouštím na něm naší Baru starou kazetu s Maxipsem Fíkem.

→   →   →     Dneska darujte raději premium členství na Deezer nebo Spotify.


Konečně jsem mohla telefonovatNejlepší dárek - telefon

Po asi dvou letech čekání na nás přišla řada!! Konečně jsme doma měli zavedenou pevnou telefonní linku. To byl panečku dáreček! Co na tom, že jsem si volala jen s jednou kamarádkou. Kdybych náhodou měla nějakého tajného ctitele, už mi měl kam zavolat! 🙂

Bohužel se asi dva roky na to začaly šířit populací první mobily, a tak se na náš bílý tlačítkový telefon jen prášilo. Ač já si pořídila svůj první mobil jako poslední ze třídy na střední ve čtvrťáku.

→   →   →     Co takhle iPhone? Doplňte ho pouzdrem potištěným oblíbeným zpěvákem


A pusa mě pěkně pálila

Nejlepší dárek pro drsňákyVšichni mí bližní to ví. Že moje chutě jsou poněkud zvláštní a miluju všechno, co je kyselé nebo ostré! Ale nikoho před tím nenapadlo si to spojit s dárkem. Až kamarádku Káťu (díky!), když jsem se onehdy loučila s dvacetdevítkou (třicetiny jsem slavit odmítla).

Dostala jsem balíček chilli omáček, chilli koření a chilli bonbonů různých stupňů pálivosti a náležitě jsem si je při konzumování užila (někdy i dvakrát). 😀

→   →   →     Jedlé dárky jsou vděčné.


Hezky to voněloNejlepší dárek - levandule

Mám ráda levanduli, a tak jsem už několikrát dostala levandulový polštářek. Jo jo, i takovou „blbůstkou“ potěšíte. Dárek přeci nemusí stát „majlant“! A výhodou takových polštářků je, že jednou vyčichnou, a tak je potřeba zakoupit nových!

→   →   →     Potiskněte voňavý polštářek pěkným obrázkem.


Hlavně, že mám nohy v teple

Designové ponožky - nejlepší dárekPonožky. Miluju ponožky! Když nevíš co, kup mi pěkný a kvalitní ponožky, protože člověk si je nekoupí, „jak je rok dlouhej“, a tak z šuplíku tahá pořád jen nějaké děravé.

Přiznejte se, kdo z vás nepotřebuje trochu vylepšit ponožkovou výbavu?

→   →   →     Co třeba designové ponožky?


Jak vidíte, skvělých dárků je možné vymyslet spoustu. Pokud chcete darovat ten nejvíc nejlepší dárek, nejdůležitější je znát dobře toho, pro koho má být. Ponaučení tedy zní:

.
„Vždy poslouchej pořádně toho, koho jednou obdarovávati budeš!“
.

A nezapomeň se prosím podělit o své NEJ dárky, ať už v komentáři nebo třeba v tomhle dotazníku

PS: A jaký byl ten nejhorší dárek, co mi kdo dal? O tom si přečtete někdy příště. 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *